Поради

Де перевірити законність новобудови: огляд сервісів

Перед тим, як інвестувати в житлову нерухомість дуже важливо перевірити її законність. Адже в Україні часто трапляються ситуації, коли забудовники не вводять нерухомість в експлуатацію і покупці не мають можливості повернути свої гроші.

Ми підготували список сервісів для перевірки новобудов, аби ви не натрапили на сумнівного забудовника.

Bild.ua

Сервіс Bild.ua був розроблений для інвесторів, що шукають законне житло з надійним забудовником. На сайті розміщені всі новобудови України. Тут можна ознайомитися із цінами, забудовниками, відгуками та описами самих новобудов.

Знайти житло з необхідними параметрами простіше простого, адже пошуковик на сайті має 360 фільтрів, завдяки яким можна вказати усі потрібні характеристики.

І найголовніше – індекс надійності новобудови. Це оцінка, яку отримує кожна новобудова шляхом її перевірки експертами по 42 параметрам. Індекс на сайті виставлений в балах, де максимум складає 220 балів.

Якщо ви вже визначилися із ЖК і хочете переконатися в його надійності, можна замовити детальний звіт, який прийде вам на пошту в перший же день, а пізніше ви отримаєте актуалізовану версію звіту приблизно на 70 сторінок. Вартість такого звіту – 950 грн, разом з консультацією експерта ціна складатиме 1550 грн. А термінова експертиза із консультацією коштуватиме 2150 грн.

У звіті клієнт отримує:

  • інформацію про цільове та функціональне призначення землі;
  • будівельну документацію об’єкта;
  • репутацію забудовника;
  • аналіз договору інвестування;
  • знімки документів;
  • витяги з держреєстрів;
  • посилання на судові справи;
  • коментарі.

Всі новобудови України від забудовників

 LEX INVEST

LEX INVEST – компанія, що здійснює юридичну перевірку нерухомості на первинному та вторинному ринках, захищаючи клієнтів від втрати інвестицій. На сайті не розміщені новобудови, але кожен клієнт може замовити набір послуг, що найбільше йому підходить.

Повна перевірка включає перевірку забудовника, обраної нерухомості та схеми інвестування. Кожна з послуг вартуватиме 1100 грн.  В пакет входить детальний звіт з рекомендаціями від експерта.

Супровід угоди коштує 4500 грн. Це вичитка та аналіз договорів, внесення змін до нього, усунення ризиків, підготовка гарантійних листів чи розписок, перевірка повноважень сторін та документів, участь юриста (до 2 годин).

Вартість повного комплексу послуг – 5800 грн. В нього входять два попередні пакети.

Термін виконання послуг складає 3 робочі дні, але клієнти мають можливість замовити термінову перевірку, що буде виконана за 1 робочий день, вартість якої – 6600 грн.

s6rvdPg5JoewR9dV3v25ORdEzdmCXpSo87EFSIf4v5UQs_JPOAC5KaegFBPmcICSjK2D_zMhTM8HRAhCAwC0ptJZeim7bwevwbSbzwy3Pkzsznwuops5ljhIDwaUax7ZASLnS4fI

Constructive Lawyers

Українська незалежна юридична фірма Constructive Lawyers надає клієнтам юридичні послуги у вигляді консультацій, юридичної допомоги та захисту інтересів клієнтів в рамках 12 сфер. Компанія працює по всій території України, але аналіз нерухомості проводиться двома кваліфікованими юристами лише в місті Київ та його області.

Вартість усної консультації юриста складає 500 грн. Моніторинг стану будівництва коштуватиме 600 грн, а ціна детального звіту – 8000 грн. Звіт складається із 50 сторінок, на яких розміщена експертиза з витягами із державних реєстрів та аналіз договору.

S_wDWGtsCHWWqexhj0D7sUoyde866rXnIT2Uqzq7w1XqwhR8W6mlBw55Mb6Mnk_2FeKzNJMGPbyfIlS-2zS_wxmqVhjWO4kTAkNMQhlqV7hsF_Qlqdf9Dn9GOO918Tj4jmRLlLT-


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button