Поради

Як плести різні браслети з гумок

Популярність плетіння браслетів з гумок серед рукодільниць набирає обертів. Які тільки шедеври не створюють майстрині з яскравих різнокольорових комплектів Rainbow loom, адже матеріал настільки підатливий і простий, що фантазія народжує нові унікальні моделі браслетів. Якщо і ви хочете дізнатися, як плести браслети з гумок, вивчіть кілька простих способів.

Как плести разные браслеты из резиночек

Як плести браслети з гумок на пальцях

Для того щоб сплести свій перший браслет, вам знадобляться набір гумок Rainbow loom, застібка і долоню лівої руки. Один з найпростіших способів плести браслети з гумок називається «ланцюжок», освоївши його, можна поекспериментувати з більш складними варіантами.

[ads2] Виберіть дві резинки поєднаних кольорів. Першу розташуєте, натягнувши на великий і вказівний палець, перехрестивши у вигляді вісімки. Другу резиночку натягніть, не перехрещуючи. Починаємо процес плетіння. Підніміть нижню гумку з великого пальця і зніміть її в середину, теж саме виконайте з гумкою з вказівного пальця. Візьміть ще одну гумку, розташуйте її перснем на великому і вказівному пальці, простягнувши у верхню частину попередньої резиночки. Знову зніміть нижню гумку через великий і вказівний палець в середину і продовжуйте плетіння, поки не досягнете потрібної довжини браслета. У фіналі роботи зачепіть застібку з країв. Браслет «ланцюжок» готовий. До речі, подібним способом можна плести браслети з гумок за допомогою спеціальної рогатки, яка продається в наборі.

Як плести браслети з гумок на верстаті

Плетіння браслетів на верстаті – захоплююче заняття як для дорослих майстринь, так і для дітей. Верстат дає більше можливостей для втілення нових ідей, ніж пальці однієї руки, тому варто освоїти це спосіб, щоб взагалі знати, як плести браслети з гумок.

Сівши зручніше, поставте верстат перед собою так, щоб його кілочки «дивилися» вгору в напрямку від вас. Натягніть резиночку між крайнім стовпчиком в середньому ряду і першим стовпчиком у крайньому ряду по діагоналі. Другу гумку зачепіть на той стовпчик, де вже розташована попередня, а другий її кінець по діагоналі на наступний вільний стовпчик. Таким чином продовжуйте до кінця ряду. Тепер почніть плести браслет, озброївшись в’язальним гачком і повернувши верстат так, щоб кілочки «дивилися вниз. Піддягніть гумку з першого кілочка в середньому ряду і, протягнувши через сусідню, натягніть її на другий кілочок в крайньому ряду. Аналогічно проробляйте цю дію, прямуючи в одну сторону. Вийде цілий ряд зі сплетених кіл. На останній гумці закріпіть застібку, після чого акуратно стягніть весь ряд гумок з верстата. Виріб готовий, за цим принципом можна плести браслети з гумок на будь-який смак.

Плетіння браслетів з гумок на їдальній вилці

Цей спосіб плести браслети з гумок підійде тим, у кого немає можливості придбати верстат. На два середніх зубчики звичайної їдальної вилки надіньте гумку так, щоб вона була перекручена, як вісімка. Таким же чином надіньте гумки на два крайніх правих зубця і ще одну на два крайніх лівих. Четверту гумку розташуйте знову ж на середніх зубцях виделки, але, вже не схрещуючи її. Починайте плести так: саму нижню резиночку зніміть з одного зубця, а потім з другого. На крайні зубці з одного боку додайте резиночку, не перевертаючи її. Тепер зачепіть гачком першу крайню гумку і зніміть її з одного зубця, потім з другого. Додайте неперевернуту гумку на зубці з іншого боку і проробіть те ж саме. Далі знову одягаємо гумку на середні зубці, стягаємо нижню резиночку по черзі з одного середнього зубця, потім з іншого. Додайте гумку на праві зубці, простягніть нижню по черзі, і також з лівою стороною. Продовжуйте плести браслети з гумок, поки не досягнете потрібної довжини. Закінчуючи виготовлення браслета, підберіть підходящу застібку З – або S-типу і закріпіть її на останній гумці.

Це найпростіші способи зробити браслет з гумок. Але, освоївши їх, можна приступити до плетіння фігурок тварин, квітів, а також браслетів з намистинами.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button