Поради

Де відновити свідоцтво про народження в Києві

Свідоцтво про народження є важливим документом, що підтверджує особу. Іноді воно може знадобитися навіть, коли отримано цивільний паспорт. Трапляється, що свідоцтво втрачено. У ситуаціях, коли терміново необхідний документ, звертайтеся в компанію «Апостиль груп», яка надає послуги з оформлення офіційних документів. Коли вам терміново необхідно відновлення свідоцтва про народження, допомога кваліфікованих фахівців дозволить отримати документ.

Для чого може знадобитися свідоцтво про народження

У документі вказуються ім’я, по батькові та прізвище людини, а також ПІБ його батьків. Свідоцтво також позначає місце народження – країну, місто. До 14 років свідоцтво про народження є єдиним документом, що посвідчує особу.

У дорослому віці свідоцтво може знадобитися для:

• встановлення спорідненості;
• оформлення дарчої;
• отримання спадщини;
• оформлення допомоги або пенсії;
• встановлення особи замість паспорта.

Свідоцтво про народження підтверджує зв’язок з близькими родичами і є одним з основних документів в перерахованих вище випадках. У різних ситуаціях може знадобитися підтвердження спорідненості з матір’ю або батьком, тому не варто ставитися до свідоцтва про народження зневажливо. Іноді свідоцтво необхідно навіть при отриманні іноземної візи, якщо ви збираєтеся зробити візит до близьких родичів.

Документ необхідний і людині, яка перебуває за кордоном. При різних офіційних процедурах за кордоном потрібно подавати не паспорт, а свідоцтво про народження. Саме цей документ підтверджує особу людини в деяких ситуаціях, які можуть виникнути при перебуванні за кордоном.

Оформлення документів в Києві

Агентство «Апостиль груп» займається перекладом юридичних і нотаріальних документів, текстів, а також терміновим оформленням і легалізацією різних документів. Бюро надає якісні послуги, тому ви можете оформити потрібні документи швидко і недорого.

Контора оформляє і видає свідоцтва державного зразка. Вам не доведеться їздити по всіх архівах і інстанціях – досить звернутися в бюро, і кваліфіковані фахівці з усією відповідальністю візьмуться за оформлення потрібного документа. Фахівці бюро надають послуги з оформлення документів в апостиль і також виконують переклади різної документації іноземними мовами.

Агентство відновлює свідоцтво про народження не тільки заявника, але і документи про народження дитини або батьків. Оформлення відбувається в оперативному порядку, клієнтові не доводиться очікувати тривалий час. За допомогою фахівців бюро можна швидко і недорого відновити будь-які загублені документи або отримати їх дублікати для надання в різні інстанції.

У своїй роботі компанія дотримується таких напрямків:

• індивідуальний підхід до замовника;
• оперативні терміни виконання;
• доступна вартість послуг.

Якщо вам необхідний документ з нотаріальним посвідченням, бюро виконує і цю послугу. Для відновлення свідоцтва про народження необхідно надати довідки про дату і місце народження, ідентифікаційний код. На співробітника бюро потрібно оформити довіреність по вирішенню всіх питань, пов’язаних з відновленням документа.

Звернення до фахівців бюро позбавить вас від багатьох турбот, пов’язаних з відновленням документа, і дозволить в найкоротший термін отримати дублікат. За допомогою послуг агентства ви заощадите час і гроші.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button