Поради

eSIM від Київстар: переваги віртуальної карти та особливості підключення

Компанія Київстар була першопроходцем з надання послуг мобільного зв’язку на території України. Оператор пропонує чимало вигідних тарифів та унікальні можливості для своїх клієнтів. Сьогодні власники певних марок смартфонів можуть купити та активувати есим. Це електронна сім-карта, яка одразу вбудовується в девайс. В залежності від типу ґаджета технологія дозволяє підключити на нього п’ять і більше номерів. 

Особливості та переваги карти eSIM від Київстар

Переваги сучасних засобів зв’язку очевидні та відкривають перед споживачами нові можливості. Завдяки пропозиції від компанії Київстар до електронної сім-карти можна підключитися за декілька хвилин у віддаленому режимі без потреби відвідувати сервісний центр. Карта eSIM — це маленький чіп, який монтують у смартфони, планшети та інші ґаджети. При підключенні тарифу чіп повністю замінює звичайну сімку. 

Додаткової плати за переключення на електронну карту немає. Перевірити, чи підтримує смартфон eSIM, можна на офіційному сайті компанії Київстар. Потрібно ввести назву пристрою у спеціальне поле. Через кілька секунд програма згенерує відповідь. Є кілька переваг переходу на спеціальний тариф від Київстару.

  • Звільняється місце під слот звичайної сім-карти. Така можливість доволі вигідна для людей, які перебувають за кордоном та потребують використання карти зв’язку від місцевого оператора. 
  • Не потрібно йти у магазин чи очікувати доставку карти поштою. Для підключення потрібно мати доступ до мережі інтернет та кілька хвилин вільного часу. 
  • На один смартфон можна підключити кілька номерів. Точна кількість залежить від моделі ґаджета. Така пропозиція вигідна для споживачів, які здійснюють багато дзвінків на номери різних операторів. 
  • При підключенні карти до планшета не потрібно більше шукати WI-FI.

Вартість тарифу залежить від отриманих гігабайт, кількості хвилин, які можна використати для дзвінків на інші номери. 

Як підключитися до eSIM

Щоб переключитися на новий тариф, потрібно перевірити свій девайс на підтримку карти. Це можна зробити на офіційному сайті компанії Київстар. Якщо є сумісність, далі слід купити карту на порталі оператора, попередньо вибравши потрібний тариф. Після оплати на пошту клієнта надходить лист, у якому розміщується QR-код. 

Наступним кроком стане вибір у телефоні опції «Додати тарифний план». За допомогою камери потрібно відсканувати QR-код. Таким чином тариф буде підключений за кілька хвилин. Далі можна здійснювати дзвінки на різні телефони. Користувач може підключити кілька номерів від різних операторів. Щоб перемикатися між ними, потрібно використовувати меню смартфона. 

До яких смартфонів можна підключити eSIM

Не всі користувачі зможуть підключити тариф, оскільки не кожен девайс підтримує карту. Проте підключитися до eSIM можуть власники смартфонів від провідних брендів. 

  • Apple. Торгова марка одна з перших надала доступ чіпа до своєї техніки. У iPhone 14 деякі моделі лінійки взагалі не мають місця для традиційної сімки. Тому користувачі навіть не матимуть вибору та одразу переходитимуть не електронні карти. 
  • Samsung. Смартфони, які вийшли після 2016 року, вже були оснащені спеціальними чіпами. Власники телефонів серії Galaxy S20, Note 20, Fold та Flip можуть перейти на віртуальну карту. 
  • Xiaomi. Бренд лише починає випуск смартфонів, які можна підключати до eSIM. Сьогодні функцію підтримує девайс 12Т. 

Починаючи з другої версії, використовувати опцію можна у телефонах Pixel. Дізнатися більше про тарифи, особливості використання та підключення віртуальної карти можна у сервісних центрах компанії Київстар та на офіційному сайті оператора. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button