Головна / Поради / Де знайти свіжі вакансії на роботу в Польщі?

Де знайти свіжі вакансії на роботу в Польщі?

Сьогодні від багатьох друзів, сусідів, або просто знайомих можна почути: «Їду на роботу за кордон». Зазвичай, їдуть саме до Польщі. Чому так активно намагаються працевлаштуватися в Польщі? Хороший стимул – висока зарплатня, навіть на найпростіших посадах та без знання мови. Тому якщо є змога, чому б не скористатися можливістю та не підзаробити? Тим паче, що робота в ЄС також дає змогу більше подорожувати, відкривати для себе багато нового.

Робота в Польщі вакансії

Тоді виникає питання: де найкраще знайти свіжі вакансії на роботу в Польщі? Звичайно, кращі вакансії від роботодавців ви зможете знайти лише в кадрових агенціях. Наприклад таких, як Visa Pro. Це єдиний надійний спосіб влаштуватися по контракту. Звернувшись до спеціалістів, які там працюють, вам підберуть за необхідності роботу в Польщі на зиму або будь-який інший сезон. Саме про таку, сезонну роботу у нас спочатку і піде мова.

Сезонна робота

Які вакансії на роботу в Польщі пропонують, якщо потрібна саме сезонна робота? До їх переліку входить робота:

  • на печерицях;
  • по збору урожаю;
  • в теплицях;
  • на яблуках;
  • на зборі полуниці;
  • на парниках;
  • в лісі;
  • на полі.

Чи потрібно відкривати візу, щоб виїхати на сезонну роботу? Так, робоча віза в Польщу є обов’язковою, якщо вам потрібна робота в Польщі на зиму 2017. Та й надалі, на будь-який сезон необхідно відкривати таку візу: на зиму, на весну, на осінь або на літо. Не варто плутати виїзд за кордон з метою подорожі і для навчання або працевлаштування в Польщі. Для двох останніх випадків обов’язково потрібно буде отримати візу. Давайте дивитися, яку ще легальну роботу можуть запропонувати польські роботодавці.

Інші вакансії

Окрім сезонних вакансій, таких, як робота в Польщі на зиму, пропонують чимало інших видів робіт. Наприклад, працевлаштування в Польщі можливе охоронцем, гідом, будівельником, фармацевтом, барменом, аніматором, бурильником тощо. Отримати одну з таких вакансій на роботу в Польщі можна у будь-який період, вона не залежить від погодних умов чи сезону. Щоб отримати вакансію та влаштуватись офіційно, звичайно, знадобиться віза. Всі нюанси її отримання ви можете уточнити у представника кадрової агенції. Плюс, дізнаєтесь, всі подробиці підписання трудового договору, який буде укладатися між вами та роботодавцем. Це хороша можливість отримати ту вакансію, на яку ви очікуєте, з гідним рівнем оплати. Пошук таких вакансій через Інтернет – справа ризикована, адже завжди можна натрапити на недобросовісних людей і в результаті опинитися за кордоном без роботи. Контракт у даному випадку – прекрасний варіант захисту від таких ситуацій.