Поради

Деякі питання стиковки підлогової плитки і ламінату

Використання різних підлогових покриттів в рамках одного приміщення допомагають створити дивовижний ефект, але тільки якщо стик буде виконаний акуратно і правильно, щоб покриття виглядало естетично і згодом не деформувалося.

Некоторые вопросы стыковки напольной плитки и ламината

Використання цих двох матеріалів для обробки підлоги зовсім не рідкість. На просторій кухні таке поєднання допомагає просто зонувати простір, виділити робочу зону і невелику «вітальню». Цей перехід від одного матеріалу до іншого актуальний і для холу, коли перед вхідними дверима виділяється передпокій, в якій матеріал підлоги не повинен бути пошкоджений брудними і мокрими черевиками і гострими підборами.

Ще одна причина використання двох матеріалів для обробки підлоги – комфорт, який створює ламінат або паркет, в більш дорогому варіанті обробки. Дерево створює більш тепле відчуття, ніж кахель або камінь.

У процесі укладання підлогового покриття шукати найбільш вдале рішення стикування плитки і дерева вже пізно, так що давайте розглянемо найбільш популярні, часто використовувані рішення.

1. Використання герметика, але засіб має бути еластичним, адже об’ємна деформація у різних матеріалів відрізняються. При виборі герметика спочатку поставте експеримент на шматочках покриття, вони повинні добре приклеїтися один до одного. Треба сказати, такий стик буде не дуже красивий.

2. Використання коркового компенсатора або фуги для керамічного облицювання. Такий спосіб стикування майстри рекомендують використовувати для невеликих прямих ділянок підлоги.

3. Використання поріжка або молдинга. Мабуть, це найбільш популярний спосіб стикування плитки і ламінату. Такий спосіб дозволяє зробити стик криволінійним (дугоподібним або навіть більш складної форми), стикувати різновисокі покриття (але з дуже невеликим перепадом висоти!).

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button