Поради

Доставка товарів з Польщі від myMeest

Імпортний товар завжди приваблював вітчизняного користувача. Згадати хоча б 90-ті, коли на піку популярності були джинси, і тільки з-за кордону можна було привезти цю новинку. Тенденція завозу популярних товарів від «сусідів» спостерігається і зараз. Доставка товарів з Польщі – реальний спосіб отримати якісні речі цікавого дизайну і відчути різницю між добротним виробництвом і запропонованими підробками китайського ринку.

Доставити імпортний товар в Україну допоможе сервіс myMeest (https://mymeest.com/country/poland).

Переваги співпраці

  1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Доставка з Польщі одягу чи косметики, великогабаритного вантажу чи автозапчастин – приймаються замовлення будь-якої масштабності.
  2. Повна інформаційна підтримка. Відслідкувати рух посилки по трековому номеру можна в режимі реального часу.
  3. Багаторічний досвід. В myMeest виберуть оптимальну схему доставки і оформлення вантажу чи посилки.
  4. Повна матеріальна відповідальність. Сервіс бере на себе зобов’язання по контролю безпечної перевозки товару від продавця до покупця.

Варіанти доставки з Польщі з myMeest

Форвардинговий сервіс розширює кордони шопінгу. В каталозі є перелік інтернет-магазинів для вигідних покупок, де завжди вказані актуальні знижки. Доставка товарів з Польщі з myMeest може виконуватися кількома способами – ви самі оформляєте покупку в конкретному інтернет-магазині, в адресу доставки вказуєте склад myMeest, або працівники сервісу все роблять за вас. Другий варіант співпраці дуже зручний при роботі з іноземними сайтами, де не передбачена пряма доставка в Україну, робота з IP-адресами українських ПК. Ви отримуєте повну вартість товару (ціна на сайті продавця+послуги доставки+митні нарахування).

Як отримати більше економії?

Рішення провести шопінг за кордоном – це вже перший крок до збереження ваших фінансових ресурсів. Пряма співпраця з виробником, доступна ціна, підкріплена безумовною якістю товару, можливість потрапити на акційні пропозиції, розпродажі та сезонні знижки, безкоштовна доставка в межах Європи при сумі чека від 30-50 евро (різні умови у різних магазинів). В результаті доставка з Польщі в Україну буде більш вигідною, ніж покупка того ж товару в вітчизняному магазині.

Це економія вашого часу та нервів. У прямого виробника завжди наявні потрібні розміри, а не тільки стокові залишки. При цьому працівники myMeest ще на польському складі перевіряють відповідність замовлення вашим очікуванням. Доставка товарів в Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпро.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button