Поради

Друк книг і підручників невеликим накладом – можливості і особливості

друк підручників

Кожен автор мріє побачити свій твір надрукованим, але завершений текст це тільки початок шляху до надрукованої книги. Кінцевого результату можна досягнути кількома шляхами і кожен з них має як свої позитивні риси, так і перепони. Ці шляхи:

  1. Знайти літературного агента;
  2. Звернутися до видавництва;
  3. Безпосередня співпраця з друкарнею.

Далі розглянемо кожен з них детальніше.

Друк книг за посередництва літературного агента

Можна було б сказати, що це найпростіший шлях, адже всі питання, щодо друку книг лягають на плечі посередника. Але послуги досвідченого літературного агента коштують дорого, а сам він не надає гарантій щодо відшкодування витрат на друк книжок, не кажучи про прибуток. Крім того, посередник не зацікавлений у виданні малих накладів.

Особливості співпраці з видавництвами

Перш за все, слід пам’ятати, що видавництва не працюють з малими накладами. Звісно, усі питання щодо розповсюдження книги вони беруть на себе, але приймають лише ті твори, що гарантовано будуть користуватися попитом на ринку. А отже, якщо книжка адресована не масовому читачеві і не принесе швидкого прибутку, друк книги можуть відкласти на певний час, або взагалі, відмовлять авторові у співпраці.

Навіть якщо контракт підписаний, це не означає, що світ побачить той твір, що був задуманий автором. Видавництва, відповідаючи ринковому попиту, завжди наполягають на багаторазових переробках і редагуваннях, а це надто довгий і клопіткий процес. Іноді між домовленістю і друком можуть пройти місяці і, навіть, роки важкої праці, під час якої лише від автора вимагають строго дотримуватися термінів.

Переваги друку книг і підручників у друкарні

Це не саме просте рішення, але воно досить комфортне і має багато переваг. Головне, обрати друкарню, яка відповідатиме потребам замовника.

Наприклад, друкарня ТАКИБУК виконує друк підручників й інших книг будь яким накладом, від одного примірника. Таке рішення задовольнить авторів-початківців, що тільки випробовують себе у письменстві. Також це зручно для викладачів, які мають потребу надрукувати невеличкі збірки лекцій або практичних завдань, методичні посібники тощо для самостійної підготовки студентів, робочих зошитів для школярів.

Друкарня надає велике значення виконанню замовлень щодо друку підручників і книг у найкоротший термін, працюючи в інтересах замовника.

Колектив ТАКИБУК з повагою ставиться до кожного автора, розуміє, що отримує не просто текст майбутньої книжки, а ніби дитину, народжену душею і талантом. Для замовників, що прагнуть самостійно видавати свої твори, друкарня пропонує послуги досвідчених фахівців – редакторів, коректорів, верстальників, дизайнерів, які допоможуть удосконалити рукопис, не змінюючи його, зберігаючи авторський стиль і бачення.

Одна з принад співпраці з ТАКИБУК – можливість безкоштовно отримати міжнародний універсальний книжковий номер, ІSBN, якщо наклад видання перевищує 9 примірників. Також друкарня безкоштовно відправляє Новою поштою готові книги на адресу, вказану замовником.

Друкарня ТАКИБУК працює, аби кожен автор міг з гордістю взяти до рук готову книгу зі своїм ім’ям на обкладинці. На сайті https://takibook.od.ua/ кожен замовник має можливість самостійно розрахувати вартість друку книги та додатковых послуг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button