Поради

Ефективність сушок для нігтів – як вибрати правильно

Сушка для нігтів з’явилася не так давно. При цьому багато хто дивувався, як додатковий шар якогось засобу може швидше висушити лак. Як не дивно, сушка для лака ногтей Kodi — реальний засіб, який допомагає швидко впоратися з проблемою довгого висихання засобу в домашніх умовах. Відгуки на нього різняться в залежності від виробника, але багато дівчат підкреслюють незамінність такого засобу.

1-13-01-2017-600-483

Всім відомо, що зазвичай манікюр складається з трьох-чотирьох шарів, і це в кращому випадку. Адже спочатку перед фарбуванням потрібно нанести базу, потім один-два шари лаку, в залежності від щільності, а потім ще й доповнити все топом. Найчастіше після цього рекомендують на час «залягти на дно» і не торкатися нігтями до навколишніх предметів.

Проте існують не надто якісні покриття, які навіть після серйозної, тривалої сушки все одно не стають повністю твердими. Для таких варіантів без сушіння лаку уявити життя складно. При виборі засобу, яким легко працювати в домашніх умовах, орієнтуються на варіант, який може висушити всі три-чотири шари, а не тільки сам лак.

Що таке сушіння

Якщо давати визначення сушіння лаку, то під ним розуміється засіб, що прискорює процес затвердіння покриття. Зараз в косметичній індустрії найчастіше зустрічається три варіанти оформлення сушіння для нігтів:

  • спрей;
  • засіб в краплях;
  • засіб у вигляді лаку.

Третій варіант для сушіння лаку зустрічається найбільш часто. Багато відгуків дівчат відзначають, що в домашніх умовах користуватися їм найбільш просто. Для прискорення процесу висихання, досить нанести шар сушіння, як ніби це звичайний лак. Вже через пару-трійку хвилин, в залежності від якості засобу, можна буде повертатися до активної життєдіяльності.

Якщо ви зупинилися на такій сушці для лаку, необхідно знати деякі правила. Зокрема, для роботи на пензлик набирайте таку кількість засобу, який покриє всю нігтьову поверхню. Варто відзначити, що багато відгуків підкреслюють збільшення стійкості манікюру до зовнішніх пошкоджень після використання сушіння.

Ще одним плюсом такого покриття є додатковий глянець, який обов’язково проявляється після нанесення засобу. Крім цього, з допомогою хорошого сушіння лаку ви можете прикрасити різні проблеми, які виникають, коли наноситься лак. Звичайно, не кожен засіб володіє всіма вищеназваними плюсами, і відгуки підтверджують, що частенько вартість сушки безпосередньо залежить від її ефективності. Однак пропонують виробники і бюджетні варіанти.

В ролі одного з бюджетних засобів, який можна використовувати в домашніх умовах, можна виділити спрей. Він наноситься за допомогою розпилювача на ніготь, який попередньо був покритий лаком. Передбачається, що впитуючись, засіб прискорить процес сушіння.

Однак у такого засобу нерідко відгуки найменш хороші. Справа в тому, що таке поверхневе нанесення дозволяє висушити тільки верхній шар, в той час як нижні як і раніше не втрачають м’якості, що часто стає причиною порушеного покриття.

Для крапельних сушок найчастіше використовується в складі олія. Наносити такий засіб необхідно на останній шар лаку. При цьому можна використовувати його і після кожного шару. Перш ніж наносити наступне покриття, приберіть залишки засобу.

Сушимо нігті самі

Як можна помітити, навіть найкращі сушіння, які мають позитивні відгуки, вимагають деякий час на роботу, часто це ще й пов’язане з серйозними фінансовими витратами. При цьому можна скористатися більш простими способами. Наприклад, вдома для сушіння може використовуватися фен з прохолодним повітрям, проточну холодну воду і навіть олію.

Можна скористатися і більш сучасними напрацюваннями. Наприклад, придбати собі лампу для сушіння нігтів. З нею ви зможете виконувати набагато більше процедур, які в салоні вам обійдуться в копієчку. Зокрема, мова йде про гель-лаки.

Однак сушінням гель-лаку обмежуватися необов’язково. Деякі дівчата радять використовувати такі лампи і для роботи зі звичайним лаком. Більшість після такого експерименту підкреслює, що стійкість покриття підвищується. До чотирьох днів ви точно не будете знати, що таке відколотий лак.

Сушка для нігтів лампа

Основою таких ламп є полімеризація шару, яким була покрита пластина. В УФ-лампи робота ведеться в спеціальному діапазоні, при цьому рівень інтенсивності визначається ламповою потужністю. Якщо ви плануєте працювати з гелями, які не дуже в’язкі, або моделювати довгі нігті, то краще вибирати лампи з високими потужностями.

При цьому в інструкції повинно бути прописано час, за який полімеризація буде завершена. Найчастіше відслужують своє життя такі лампи за 120 годин. По закінченні цього часу, сила променевого потоку знижується.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button