Авто

Електромобіль e.GO Life пропонується в декількох варіантах

Стартап e.GO Mobile, що базується в Аахені, оновив конфігурації для свого маленького електромобіля Life.

Після випуску e.GO Life First Edition версія e.GO Life 60 тепер також доступна в іншій конфігурації, і e.GO Life 40+ тепер також можна скомпонувати.

Автомобілі e.GO Mobile

У Німеччині останній доступний від 23 289 євро або від 16 719 євро після вирахування екологічного бонусу. Вартість e.GO Life 60 становить як мінімум 25 689 євро або 19 119 євро після вирахування екологічного бонусу.

Водночас, обидва двигуни тепер доступні тільки в одній конфігурації кожен. Life 40+ – це “Pure” версія, Life 60 – “Urban” версія. Попри те, що версія Pure має такі функції, як інформаційно-розважальна система e.GO, підігрів сидінь водія та переднього пасажира і датчики паркування спереду і ззаду, вона також має лише 15-дюймові сталеві колеса і галогенні фари. Міська версія Life 60, з іншого боку, сильно нагадує широку комплектацію First Edition і пропонує, серед іншого, світлодіодні фари і 17-дюймові легкосплавні колісні диски.

Дивлячись на конфігурації, можна помітити, що деякі функції на моделі Pure не доступні опціонально. Наприклад, тепер неможливо додати Life 40+ світлодіодними фарами за запитом. Опція Anthracite Metallic кольору також не доступна тут, але доступна для Life 60.Однак у конфігурації e.GO Mobile не вказується, коли автомобілі будуть доступні або будуть доставлені. Тепер тривають поставки First Edition для попередніх замовників, і, як вже повідомлялося, компанія також проходить процедуру захисту від неплатоспроможності.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button