Поради

Фасадні роботи під ключ від компанії «Новий дім»

Зовнішній вигляд приватної будівлі грає не менш важливу роль, ніж інтер’єр. Красиво облаштований будинок привертає увагу оточуючих. Фасадні роботи, які пропонує компанія «Новий дім», включають повний комплекс робіт з оздоблення екстер’єру. Це дозволяє утеплити стіни, надати їм привабливого вигляду. 

Які бувають види фасадних робіт 

Стіни новобудов та старих будівель потребують кінцевої обробки на фінальному етапі зведення будинку. Мета фасадних робіт не лише у досягненні красивого вигляду стін. Комплекс мір включає в себе встановлення пінопластових листів для збереження тепла в приміщенні. Оздоблення здатне продовжити термін експлуатації стін. 

Сьогодні представлено чимало сучасних будівельних матеріалів, які використовують для облицювальних робіт. Серед користувачів найбільшої популярності останнім часом набули такі види обробки:

  • Натуральний або штучний камінь. Зовнішній вигляд будинку після проведення робіт буде дорогим та презентабельним. Споживачі частіше надають перевагу штучному каменю через його доступнішу вартість.
  • Декоративна штукатурка. Доступна вартість, швидкість роботи з матеріалом, можливість вибрати будь-який колір робить матеріал доволі популярним. 
  • Цегла. Фасад буде стійким до погодних умов, матиме тривалий термін користування. Проте матеріал дороговартісний та потребує чимало часу на встановлення. 
  • Сендвіч панелі. Зазвичай використовують під час реконструкції старих будівель. Це вогнестійкий, водостійкий, легкий матеріал. 

Компанія «Новий Дім» пропонує широкий вибір матеріалів для облаштування фасадів приміщень. Клієнти можуть замовити виконання ліпнини, обробку каменем, фарбування для художнього оздоблення стін. 

Що потрібно знати про облаштування фасаду

На першому етапі потрібно оцінити стан поверхні, яка буде оброблятися (якщо мова йде про старі будівлі). Доведеться визначити міцність конструкції, окреслити комплекс робіт, які будуть проводитися. 

Фахівці рекомендують утеплювати фасади, адже це дозволяє значно заощадити на опаленні приміщень. Проте не варто виконувати роботи з утеплення стін в зимовий період. З початку квітня і до кінця жовтня найкращий час для встановлення пінопластових плит. Люди, які мають відповідні навички, виконують фасадні роботи самостійно. Проте варто довірити таку відповідальну справу професіоналам, адже це убереже від псування дорогих матеріалів.   

Особливості роботи компанії «Новий дім»

Компанія «Новий дім» ставить за мету надавати послуги найвищої якості, щоб клієнти могли насолоджуватися чудовим виглядом свого будинку протягом десятків років. Довговічність гарантована незалежно від типу роботи: окреме встановлення покриття чи повний комплекс з оздоблення фасаду. 

Фахівці проаналізують особливості конструкції та враховують особисті побажання замовника при виконанні реставраційних чи відновлювальних робіт. Після узгодження комплексу робіт майстри беруться до виконання завдання без зволікань. 

Як замовити послугу з облаштування фасаду

На сайті «Новий дім» розміщений прайс на послуги та будівельні матеріали. Це свідчить про прозорість роботи компанії. Замовити послуги можна на офіційній сторінці, заповнивши коротку заявку. Майстри виїжджають на огляд об’єкта та здійснюють заміри безкоштовно. Між клієнтом та виконавцем заключається договір на послуги. 

Фахівці вислухають побажання замовника та запропонують оптимальний варіант виконання фасадних робіт будь-якої складності. Постійні клієнти переконалися, що «Новий дім» виконує роботи у максимально короткий термін без втрати якості фасаду. Додаткові питання можна узгодити за контактними номерами телефонів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button