Авто

Ford побудував реальний віртуальний суперкар Team Fordzilla P1 (фото + відео)

Анонсований влітку 2020 року віртуальний суперкар Team Fordzilla P1 до грудня силами фахівців Ford був втілений в реальності.

Розроблений спільно з шанувальниками електронних ігор автомобіль втілили «в залізі».

Ford

Американський автомобільний концерн Ford спільно з геймерами створив новий суперкар Team Fordzilla P1, який братиме участь в ігровому турнірі. Над віртуальною машиною працював підрозділ Ford Old Continent, оскільки автором проєкту моделі став штатний дизайнер Ford Артуро Аріна. Дизайн суперкара шукали в рамках онлайн-голосування, на якому були представлені проєкти команд геймерів з Великобританії, Франції, Німеччини, Італії та Іспанії. В ході опитування в Twitter перемогу з результатом 83,8% здобула робота Аріна.

Ford побудував реальний віртуальний суперкар Team Fordzilla P1

Ford

Сам автор дизайну пояснив, що в своєму проєкті надихався серійним спорткаром Ford GT. Ніякої детальної інформації про новинку немає, але, судячи з опублікованих скетчів, машина отримала повністю скляний дах, частково закриті задні колеса, а також складне по конфігурації оформлення корми з роздільними аеродинамічними елементами. Відсутність вихлопних патрубків вказує на електричну силову установку.

Ford побудував реальний віртуальний суперкар Team Fordzilla P1

Ford

Суперкар Team Fordzilla P1, названий на честь команд геймерів, які виступають у віртуальних перегонах на автомобілях Ford, в результаті побудували у вигляді реальної машини (довжина – 4731 мм, ширина – 2000 мм, висота – 895 мм). На створення моделі пішло 7 тижнів роботи фахівців, які втілили екстер’єр Артуро Аріна й інтер’єр Роберта Енгельманна в реальності.

Ford побудував реальний віртуальний суперкар Team Fordzilla P1

Ford

Заявлено, що в основі машини лежить монокок, накритий прозорим «ковпаком», але при цьому задня частина суперкара відрізняється вкрай лаконічним дизайном з відкритими елементами ходової частини. Судячи з повітрозабірника за кокпітом, автомобіль приводиться в рух двигуном внутрішнього згоряння, але технічні характеристики Team Fordzilla P1 не названі.

Ford побудував реальний віртуальний суперкар Team Fordzilla P1

Ford

В двомісному салоні є тільки мультифункціональне кермо-штурвал з вбудованим в нього дисплеєм цифрової панелі приладів і цифровими індикаторами, що вказують на хід віртуальної гонки. Особливістю машини стали геймерські жарти в оформленні екстер’єру та інтер’єру – на кузові з’явилися хештеги #levelup, що нагадує про постійне прагнення до вдосконалення, і #liftoff, який вказує на реальне втілення суперкара з гри. Абревіатура GLHF (Good Luck, Have Fun – «Удачі і веселощів») адресована гравцям, а AFK (Away From Keyboard – «Відійшов від клавіатури») в салоні перед пасажиром вказує на те, що користувач поки зайнятий і не може відповідати.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button