Поради

Гіалуронова кислота. Правда та міфи

Краса і кислота. Це словосполучення викликає неприємні асоціації і на думку одразу спадають такі процеси, як відлущення і т.п. Але це не стосується гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота. Правда та міфи

Гіалуронова кислота – це справжній порятунок для шкіри обличчя. В нашому організмі вона виконує надважливу роль: накопичувати та затримувати вологу в клітинах. Її молекула являє собою цукор великої молекулярної маси, що притягує до себе і зв’язує велику кількість молекул води.

Таким чином відбувається уповільнення старіння і максимальне зволоження кожної клітинки в нашому тілі, в тому числі шкіри обличчя, яка стає більш пружною, повною сили та краси.

Нестача гіалуронової кислоти негативно впливає на стан всього організму. Шкіра перша сповіщає про брак вологи: сухість, лущення, зморшки. Також знижується регенерація клітин і синтез колагенових волокон, що є фундаментом для епідермісу і відповідає за пружність і підтягнутість шкіри.

Якщо знехтувати цими ознаками, далі починаються проблеми із суглобами: болі та запалення. Нестача цієї речовини є однією з причин підвищення внутрішньоочного тиску, зниження м’язової та розумової активності.

Через що відбувається зменшення гіалуронової кислоти в організмі?

Починаючи з 25 років, кількість гіалуронової кислоти в організмі невпинно зменшується. Відбувається це через стреси, незбалансоване харчування, погані звички, довготривале перебування на сонці, погану екологію.

Через дефіцит “гіалуронки” в клітинах збільшується кількість зморшок, а шкіра стає дряблою і тьмяною. Неможливо змусити організм виробляти гіалуронову кислоту в повній мірі, але можливо штучно поновити її баланс.

Засоби з гіалуроновою кислотою

Сучасна косметологія представляє безліч засобів, в зміст яких входить гіалуронова кислота: таблетки, креми, маски, серветки, патчі для губ і очей, сироватки, ін’єкції. І всі вони направленні на зволоження шкіри, вирівнювання тону, боротьбу зі зморшками та недоліками.

Крем. Молекули гіалуронової кислоти не можуть проникати в шкіру через свій великий розмір (3000 нм) в порівнянні з відстанню між клітинами (50 нм) і борються з нестачею вологи на поверхні.

Сироватка. Сироватки у своєму складі містять низькомолекулярну гіалуронову кислоту (близько 5 нм), яка проникає в глибинні шари епідермісу і чудово зволожує та вирівнює шкіру обличчя.

Ін’єкції. За допомогою ін’єкцій лікар-косметолог вводить коктейль з гіалуроновою кислотою прямо в глибокі шари проблемних ділянок шкіри. Вода накопичується прямо навколо препарату, ефективно бореться зі зморшками й обличчя стає знову гладким і пружним. Ін’єкції – найефективніший метод боротьби зі старінням клітин, але ця процедура має свою специфіку.

Процедуру необхідно повторювати кожні півроку-рік. Такі ін’єкції є популярною процедурою у медичному центрі “Златадерма”.

Таблетки. Немає жодної науково-доказової бази, щоб довести ефективність біологічно активних добавок з гіалуронкою. Гіалуронова кислота – це простий полісахарид, який, потрапивши в організм, розщеплюється на звичайнісінький цукор, який, у свою чергу, не може потрапити в клітини шкіри та чарівним чином зробити її молодою та красивою.

Маски та патчі. Маски, патчі та серветки з гіалуронкою показали себе вельми ефективно та досить зручні у використанні. Зазвичай їх наносять на шкіру обличчя, навколо очей і губи на 20-30 хвилин. Результат миттєвий: шкіра гладенька і сяюча, наповнена життям, тон рівний.

Обов’язково дивіться, щоб у складі косметичного засобу була саме гіалуронова кислота (hyaluronic acid), а не її сіль (sodium hyaluronate). Також ви можете самостійно створити крем з гіалуронкою, добавивши рідку кислоту, наприклад, до дитячого крему.

Бути красивим може кожен!

Синтезувати і зберегти гіалуронову кислоту в організмі допоможе правильне харчування і здоровий спосіб життя. Потрібно вживати продукти, до складу яких входять вітаміни С та Р: сливи, яблука, апельсини, виноград, чорноплідна горобина, вишні, мандарини, малина, абрикоси, ківі, чорна смородина. Зменшують її кількість надмірне перебування на сонці та куріння (не тільки активне, а й пасивне).

Вживайте більше продуктів, в яких є максимальна кількість натуральної гіалуронової кислоти. Найбільше її міститься в півнячих гребінцях, сухожиллях, хрящах і кістках птахів. Частіше їжте традиційний бульйон, тушонку та холодець. Виробляти власну кислоту організму допомагають такі продукти, як буряк, картопля, топінамбур, редька, петрушка, кінза, виноградний сік і червоне вино.

Не існує жодних протипоказань для використання гіалуронової кислоти, вона не викликає алергій. Зовнішнє використання можливе навіть жінкам у період вагітності.

Бути красивою та сяючою легко!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments