Поради

Зустрічаємо Новий 2017 рік: де, як і з чим?

Давно вже ми переживаємо важкі часи, коли єдиним для багатьох наших громадян країни є боротьба за виживання: високі ціни, безробіття, низький соціальний рівень змушує думати про майбутнє і вдаватися до ворожіння, пророцтв і гороскопів, щоб хоч якось підняти завісу долі.

05-09-16-foto-600x412-1

Величезний інтерес представляють астрологічні гороскопи, а особливо китайські східні, що представляють 12 тварин. Свого часу, згідно з китайською легендою, Хуан-ді, «жовтий імператор» довів, що існує певна історична циклічність. Пізніше, астрологи створили 12-річну структуру циклічного календаря, яку назвали «китайський зодіак».

Кожен «китайський зодіак» представляє певну тварину, яка править рівно рік. Після цього в свої права тварина, яка весь рік вірою і правдою служила людству, вступає тільки через 11 років. Ще кожен з китайських знаків зодіаку збігається з місячним китайським календарем і повністю залежить від того, як розташовуються планети в Сонячній Системі в будь-який з чотирьох пір року. Так, згідно зі східним китайським календарем кожне сузір’я, зірка і планета, так чи інакше, впливають на загальний світопорядок і на людську долю.

Щорічно кожна з тварин-зодіаків диктує свої правила «гри» в своєму році. Раніше східні мудреці вважали, що саме від дати народження повністю залежить життя людини і її доля. А рік народження найбільш характеризує характер людини.

Наступний 2017 рік – рік не високосний. Значить 1 січня 2017 припадає на неділю. Всього у 2017 році – 365 днів. А у володіння вступає Червоний Вогненний Півень. Так, яким буде наступний рік, що він принесе, як до нього краще заздалегідь підготуватися? Що одягнути, як накрити стіл, щоб задобрити напористого, амбітного і сильного Півня. Давайте разом розберемося.

Рік Червоного Півня 2017. Характеристика

Згідно зі східним гороскопом, Півень займає десяте місце в стрічці зодіакальних знаків. У китайців є дуже стара легенда про те, що на уклін до Будди Півень прийшов десятим, і тільки після того, як його покликали на священну галявину. Червоний Півень – яскравий, верткий, жвавий, він ніколи не буде сидіти склавши руки. І у нього навколо нього завжди повинна робота кипіти! Червоний Півень – символ вогняного Сонця, адже все навколо прокидається в селах і в містах від ранкового «ку-ку-рі-ку» цього птаха. Кожна східна країна поважає червоного Півня за те, що він своїм співом викликає сонячну енергію, тепло. Японці пов’язують з Півнем яскраве світло.

Китайці вважають, що Півень заслуговує на більшу повагу, тому що ця тварина є символом вірності, честі, гідності, доброти і доброзичливості. Протягом усього 2017 року кожному з нас необхідно всіх цих і багатьох інших якостей активно дотримуватися. З представлених нами всіх якостей Півня, ми помічаємо, що головні з них, це, перш за все, щирі наміри і правда. Буває, за Півнем «грішок», коли він просторікує направо і наліво, може навіть поранити словами, але це його особливо не турбує. Часто, через надмірну відкритість, Півня звинувачують в грубості і жорсткості.

Гороскоп радить нам в наступному році повністю контролювати свою мова, не вихлюпувати назовні шквал емоцій, утриматися від стресу. Може трапитися так, що одним своїм словом ви сильно скривдите людину, яка вам так дорога. Вогняний Півень – найбільш акуратний серед інших знаків зодіаку, в міру педант, проте надмірно відповідальний. Йому можна доручити вести будь-яку справу, і він поставиться до неї з усією серйозністю. Якщо ви хочете, щоб в 2017 рік у вас все добре складалося на роботі, то завжди її доводіть до кінця, у міру можливості, ніколи не залишайте на завтрашній день.

Сам по собі Червоний Півень – ще той гульвіса. Він занадто багатослівний. Варто знати, що Півень по своїй натурі рідкісний балагур і гульвіса. При цьому він педантичний і самовпевнений в собі, гострий на язик, часом з ним важко спілкуватися. Варто відзначити, що наш Півень –  командир, всіх би напряг своєю роботою, але сам нічого робити не хоче. При цьому гостро і, часом, жорстко, реагує на критичні зауваження.

Який би не був Півень балагур, він любить, щоб його хвалили і постійно обсипали компліментами. Тому чоловіка, який народився під знаком Півня, дуже легко завоювати, пара – трійка приємних слів, і все, він ваш. Півень – красень, любить пістрявити і перебувати в постійному центрі уваги, тому ніколи не залишається сам на сам, навіть якщо має безліч проблем. Астрологи радять у 2017 році кожному з нас задуматися про важливість буття, про те, як далі життя, чи є можливість далі самореалізуватися, підтягувати свої лідерські якості і стати особливою людиною, не схожою на інших. Строкатий Півень повинен строго дотримуватися моду, одягатися креативно, екстравагантно і оригінально.

Півень – чи не єдиний знак зодіаку за східним гороскопом, якому немає рівних у світі моди. Мало того, що Півень – експерт в моді, так ще з допомогою красивого, модного одягу, Півень намагається справити на будь-яку людину незабутнє враження. Цей зодіак не може жити без роботи, особливо якщо ця робота безпосередньо пов’язана зі спілкуванням з людьми. Півень – відмінний роботодавець і працівник. Його вважають найцікавішою людиною на роботі. Офісним працівникам у 2017 році посміхнеться удача, їх помітить керівництво, тому трудоголіки дуже швидко піднімуться по кар’єрних сходах. Адже Півні самі по собі – трудоголіки, при цьому, легких грошей Півень не заробляє ніколи. Однак якщо в наступному році ви намітили собі плани щодо успішної роботи, то намагайтеся не упустити шанс. 2017 рік цілком допомагати ініціаторам власних ідей і людям з креативним і діловим мисленням.

У 2017 році потрібно постаратися встигати і на роботі, і в особистому житті. Не повинна одна сфера вашого життя переважати над іншою, тільки так можна уникнути можливої повної самотності. А Півні не люблять залишатися «один на один», пам’ятайте це. Цілеспрямованим, енергійним людям ця тварина подарує можливість стати щасливим і коханим.

Як подружитися з Червоним Вогняною Півнем?

Хочете подружитися з найбільш елегантним східним знаком зодіаку? Тоді не бійтеся одягати помітні вбрання, носити яскраву біжутерію, зробити зачіску. Не забувайте про прикраси на новорічному столі, про належне сервірування і складіть наперед новорічне меню, в загальному, зробіть все можливе, щоб задобрити Півня.

Їжа і напої на новорічному столі

Скатертини для новорічного столу підійдуть яскраво – червоні, з додаванням білого або навіть жовтого відтінку. Сміливо можна постелити на стіл і яскраво – помаранчеву скатертину. Отже, якщо ви постелили яскраво – червону скатертину, то поставте білосніжні тарілки або ж навпаки, біла скатертина красиво виглядатиме з посудом червоного кольору. Якщо вам імпонує сільська тематика, то на столі дуже красиво виглядатимуть плетені кошики, дерев’яні ложечки, глиняні горщики, пучок соломи або ікебани з пшеничних колосків та багато іншого. Не наготовлюйте багато страв, краще, якщо це будуть страви прості і легкі. Курку на стіл не ставте ні в якому вигляді, Півень може розлютитися. Найкращим варіантом може бути салат з морепродуктів, зокрема, салат с крабовыми палочками на hochu.ua рецепт знайдете. Постарайтеся, щоб на столі було якомога більше випічки, адже Півень любить пшеницю. Можна додати бутерброди з сиром. З напоїв особливе перевагу слід віддати натуральним сокам або компоту з сухофруктів.

Який наряд носити на Новий рік 2017

Однозначно, одяг у 2017 році повинен бути яскравим, помітним, елегантним і святковим. На Новий рік жінкам краще надягти гарне червоне плаття або спідницю, можна жовтого кольору. Чоловікам радимо надіти ошатну сорочку і не менш ошатні штани. Щоб остаточно сподобатися Півневі, жінці краще причепити на плаття брошку з зображенням Півня. Підійде і елегантне боа з безліччю легких пір’я. Якщо є браслетик з пір’яним аксесуаром або трохи пір’я на капелюшку – теж Півневі дуже сподобається. Любителькам модного манікюру радимо зробити новорічний манікюр з півником.

05-09-16-foto-600x432-2

Як ви встигли помітити, найголовніший колір Року Вогненного Півня – червоний, однак не всім дівчатам подобається носити одяг червоного кольору, тим більше надягати червоні сукні на корпоративи, оскільки бояться, що їх за це засудять. Можна надіти плаття будь-якого відтінку червоного кольору, при цьому постаратися затьмарити своїм одягом будь-яку дівчину, щоб сподобатися Півневі вишуканим фасоном сукні.

Крім червоного кольору можна надіти одяг, де будуть переважати жовтий, коричневий, бордовий, золотистий кольори. Не можна в новорічну ніч хизуватися в наряді пантери, леопарда або будь-якого іншого хижака. І ще, найголовніше, підбирайте під наряд тільки найскромніші прикраси, багато рум’ян і яскравий макіяж тільки зіпсує наряд.

Макіяж для Нового 2017 року

Постарайтеся максимально привести в порядок своє обличчя. Не можна зустрічати Рік Вогненного Півня з «мішками» під очима, з млявим, блідим обличчям. Для підтримки обличчя в тонусі, використовуйте ванночки з лікарськими травами. Якщо вдома є відповідні інгредієнти, зробіть огіркову або медову маску. Підготуйте шкіру обличчя до новорічних та різдвяних свят. Адже весь 2017 обіцяє бути не тільки неординарним, але і несподіваним і феєричним.

Виділитися з натовпу на новорічному корпоративі допоможуть блискітки, перламутрові тіні, можливо, нанесення на нігті або на повіки цікавих тематичних малюнків. Щоб сподобатися красеню – Півневі дівчині варто вдатися до стилю арт, для цього слід скористатися послугами професійного візажиста, не інакше.

Зачіска для Нового 2017 року

Ваша буйна фантазія допоможе зробити вашу новорічну зачіску незвичайною і чарівною. Півню сподобається будь-яка ваша зачіска, будьте впевнені. Хвилясте або розпущене волосся, кучері, хвостики, волосся, зібране пучком на верхівці, мереживні завитки, бантики, приколки – все це і багато іншого вітається при створенні новорічної зачіски. Головне, щоб зачіска на голові виглядала акуратно і не була занадто химерною, бо неохайність Півень не прийме. Перед тим, як зробити зачіски, помийте волосся шампунем, сполосніть бальзамом, нанесіть крем. Постарайтеся, щоб волосся виглядало красиво і доглянуто.

 

Подарунки на Новий рік 2017 Вогненного Півня

Новорічний подарунок повинен бути яскравим і незабутнім. Якщо ви потрапили на новорічний карнавал, то надіньте маску півня і червоний костюм. Подаруйте своїм друзям і рідним скромний сувенір, м’яку іграшку, в кінці кінців, можна подарувати щось із одягу. Загалом, даруєте подарунки, що запам’ятовуються, які здатні підняти настрій. Тільки завдяки таким подарункам, людина, до якої ви прихильні, надовго запам’ятає Рік Червоного Вогненного Півня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button