Поради

Гидроаккумулятор Aquasystem VAO 150

Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 150 — бак горизонтального типу. Він призначений для оптимізації тиску в системі холодного і гарячого водопостачання та підтримки на потрібному рівні. Бак експлуатують як в побутових цілях, так і промислових. Гидроаккумулятор Aquasystem VAO 150 використовують, щоб захистити систему водопроводу від ударів гідравліки, оскільки вони можуть заподіяти в системі серйозні поломки.

22-03-16-foto-600x440-1

Основні складові гидроаккумулятора Aquasystem VAO 150 — це бак і мембрана. Матеріал, з якого складається бак — це вуглецева сталь, холодного пресування. Мембрана зроблена з гуми марки EPDM (харчова, високої якості). Вона має форму, що нагадує колбу і знаходиться всередині бака, але не стикається з його стінками. Це відбувається за рахунок того, що в нинішньому просторі циркулюють повітряні маси. Гідробак регулює тиск повітря (між мембраною і баком) завдяки ніпеля, яким він оснащений.

До складу рідини можуть входити корозійні домішки і пісок. Ці речовини можуть послужити причиною погіршення роботи і надалі — поломки насоса. Даний бак не береться корозійних процесів, тому що лише мембрана контактує з водою.
Гидроаккумулятор Aquasystem VAO 150 зроблений з матеріалів, які відповідають екологічним нормативам і вимогам.

Даний апарат тримає ступінь тиску в системі на оптимальному рівні. Він створює запас води в системі постачання води з нерегулярним споживанням. Устаткування використовується для того, щоб збалансувати температурні розширення (вони виникають в процесі нагрівання води). Гидроаккумулятор Aquasystem VAV 150 вирівнює ударигідравлікі (проявляються при включенні насоса). За допомогою даного обладнання покривається невеликий розбір води і компенсуються витоку рідини, тому що вони провокують часте включення насосного обладнання. Також Гидроаккумулятор Aquasystem VAO 150 згладжує велика кількість споживання води (в системах, що мають обмежений моментальний витрата води).

Конструктивна характеристика:

— Сталевий бак синього кольору
— Бак оснащений фланцем (змінний) і ніпелем (призначений для закачування повітря в бак)
— Мембрана — гума EPDM
— З’єднання — 1дюйм
— Висота — 578мм
— Довжина — 820мм
— Діаметр — 550мм
— Стінки бака мають товщину 1мм

Технічні характеристики:
— Обсяг гідроакумулятора — 150 л
— Робочий тиск (max) — 10 бар
— Тиск повітря стандартне — 1,5-2 бар
— Max / min температура роботи — -10 ° С / + 100 ° С
Країна-виробник — Італія.

Кнопка «Наверх»
Закрыть