Поради

Головні особливості та переваги ультразвукової діагностики

Впродовж кількох десятиліть популярним, безболісним та високоінформативним методом обстеження пацієнтів з різними проблемами залишається УЗ сканування. Важко переоцінити значення ультразвукової діагностики у клінічній практиці, адже цей метод дозволяє на ранній стадії виявити пухлини та інші серйозні патології. Дізнатися більше про різні види УЗД, вартість послуг та особливості підготовки до обстеження можна за посиланням https://www.nikomed.lviv.ua/obstezhennya/ на офіційну сторінку медичного центру «Нікомед». Провідні фахівці працюють на сучасному обладнанні експертного класу, що забезпечує чітку візуалізацію та максимальну точність результатів.

Особливості УЗД

В основу методу покладено здатність ультразвукових хвиль проходити через тканини організму та відбиватися від структур, що мають різну щільність. Отримані дані фіксуються чутливим датчиком і за допомогою програмного забезпечення синхронізуються та виводяться на монітор УЗД-сканера. Існують різні види УЗ-діагностики, найбільш популярними є: доплерографія (оцінка швидкості та напрямку кровотоку), еластографія (дослідження еластичності та жорсткості тканин). Окремої уваги заслуговують комплексні УЗД, що дають вичерпну інформацію про стан організму пацієнта. На сайті медичного центру можна записатися на програму «Чоловіче здоров’я» або «Жіноче здоров’я» та пройти обстеження у максимально комфортних умовах.

Зробити УЗД різних органів або спланувати свій візит до вузькопрофільних лікарів (ендокринолога, педіатра, гінеколога та ін.) можна у зручний час. Більше корисної інформації тут https://www.nikomed.lviv.ua/. Інтерпретацією результатів УЗД сканування займаються провідні лікарі, що мають величезний теоретичний та практичний досвід роботи. Ультразвукові дослідження – це можливість проведення скринінгових обстежень для профілактики та раннього виявлення патологій без інвазивного втручання.

Переваги ультразвукової діагностики

Завдяки УЗД можна швидко поставити діагноз при захворюваннях внутрішніх органів та опорно-рухового апарату людини. З діагностичною метою цей метод застосовується для виявлення захворювань:

  • Серцево-судинної системи.
  • Шлунково-кишкового тракту.
  • Ендокринного та гінекологічного профілю.
  • Видільної системи.
  • Молочних залоз.
  • В процесі первинної діагностики пухлин різної етіології.

Ультразвукове сканування не викликає болю, у більшості випадків може проводитися без спеціальної підготовки (УЗД лімфовузлів, щитоподібної залози, судин головного мозку та шиї, легень та ін.). Щодо УЗД органів черевної порожнини чи малого тазу, існують певні вимоги, з якими слід ознайомитися напередодні обстеження. Порівняно з іншими методами візуалізації, цей метод є більш доступним та безпечним, адже позбавлений променевого навантаження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button