Поради

Професійна побутова хімія від магазину Lysoform

Заклади, які обслуговують клієнтів, потребують спеціальних хімічних засобів для чищення різноманітних поверхонь. Готелі, ресторани, кафе, салони краси, медичні установи повинні дбати про чистоту підлоги, робочих поверхонь, санвузлів. Саме тому потрібно користуватися професійною побутовою хімією, яку можна замовити на сайті https://lysoform.shop/ магазину Lysoform. Доставка здійснюється оптовими та роздрібними партіями територією країни. 

Якими засобами потрібно забезпечити заклади обслуговування клієнтів

Заклади, які за день обслуговують велику кількість клієнтів, закуповують професійну хімію. Саме такі засоби гарантують гігієну у ресторанах, барах, салонах краси, масажних кабінетах тощо. Залежно від специфіки роботи установи потрібно використовувати різні види побутової хімії.  

  • Засоби для миття посуду. Для ресторанів та інших закладів громадського харчування важливо мати ефективні засоби для миття посуду: мийні рідини, порошки або таблетки, які допомагають видаляти жир з посуду та кухонного інвентарю.
  • Засоби для чищення та дезінфекції поверхонь. Для миття столів, приладів, обладнання, ручок, крісел та ліжок потрібно використовувати професійні засоби, які ефективно знищують бактерії та віруси.
  • Хімія для прибирання підлоги. Для очищення та дезінфекції підлоги, використовуються спеціальні мийні рідини, які вбивають хвороботворні мікроорганізми. 
  • Антисептики для рук. Важливо забезпечити антисептиками для рук працівників та клієнтів закладів галузі харчування, готельних комплексів, медичних установ тощо. 

Важливо користуватися побутовою хімією відповідно до інструкцій виробників. За потреби консультанти магазину Lysoform допоможуть обрати товари, які відповідають потребам замовників. 

Асортимент магазину Lysoform

Компанія Lysoform працює на українському ринку з 1995 року, і за цей час завоювала довіру у постійних клієнтів. В наявності різноманітна професійна побутова хімія. Магазин напряму співпрацює з найкращими виробниками побутової хімії Sun, Cif, Omo, Diversey, Vermop, Kreussler, Coccolino, Bambikта ін. Кожна з торгових марок має свою спеціалізацію. В каталозі можна обрати власну продукцію від Лізоформу. 

Всі товари, які представлені на полицях інтернет-магазину, пройшли сертифікацію та мають відповідні документи. Співпрацювати з Lysoform вигідно роздрібним, гуртовим покупцям та клінінговим компаніям, адже на весь асортимент товару встановлюються доступні ціни. Доставка замовлень відбувається територією країни. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button