Відео

Гігантський кит врізався в човен, у воді виявися турист: відео

В один з човнів з туристами в південноафриканській затоці Алгоа в Індійському океані на схід від Кейптауна врізався величезний кит, після чого один з туристів випав у воду.

Звичайна поїздка для спостереження за китами в затоці Алгоа в Південній Африці запам’ятається туристам надовго. Особливо одному з них. Коли відпочиваючі милувалися китами в Індійському океані на схід від Кейптауна, в їх човен раптово врізався гігантський кит, після чого один з туристів не втримався і впав за борт.

За словами очевидців, під човном вирішила сховатися зграя риб, а кит погнався за ними, але вдарився об борт човна, в результаті чого 51-річний Марино Гербаваз, який перебував у відпустці зі своєю сім’єю, не встояв на ногах і впав у воду, опинившись зовсім поруч з китом. Цей момент відобразила його дочка Джилліан на камеру свого смартфона.

На щастя, вже через пару хвилин чоловік дістався до човна, а кит поплив далі. А ось у південно-західного узбережжя Австралії туристам недавно відкрилася куди більш страхітлива картина: протягом декількох годин 70 косаток вбивали синього кита. Кит був близько 16 метрів в довжину і намагався відбитися від зростаючого числа косаток.

Косатки, які були в два рази менше кита, не поспішали чинити розправу над ним. Вони оточили його і, за словами морського біолога, поводилися «стратегічно, вдумливо, терпляче і наполегливо». Хижаки хвилями нападали на кита, намагаючись його втомити. Вони кусали його за щелепу, а потім загнали тварину на невеликий континентальний шельф і там з ним розправилися.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button