Авто

Hyundai Tucson 2022 – який двигун вибрати?

Hyundai Tuscon, безумовно, дуже гарний автомобіль , особливо зовні. Його агресивна, трохи спортивна зовнішність приваблює багатьох водіїв.

Третє покоління Hyundai Tucson знову вийшло на ринок у 2015 році. Покупці цієї моделі напевно запам’ятають автомобілі, пропоновані в 2004-2010 роках. Проте це було перше покоління. Так де другий? Hyundai ix35 неофіційно був другим поколінням цієї моделі. Тому в цьому випадку часто виникає велика плутанина щодо найменування. Тим не менш, новий Tucson – це перш за все елегантність, увага до найдрібніших деталей щодо обладнання, комфорт водіння вище середнього, але, перш за все, велика різноманітність у виборі правильного двигуна. Крім того, палітра двигунів була чітко розділена на більш економічні та динамічні варіанти. Після рестайлінгу в 2018 році також був запущений турбодизель 1.6 на 136 кінських сил. Як інші варіанти двигуна Hyundai Tucson?

Hyundai Tucson – характеристики двигуна

Вихід Hyundai Tucson на український ринок викликав значний інтерес. Перші екземпляри розійшлися дуже швидко. Одним із елементів, що сприяв таким продажам, були чудові рекомендації щодо двигунів. У атмосферній версії покупцям одним з перших став доступний 1,6-літровий двигун потужністю 132 кінські сили. Характеризувався невеликою витратою палива при правильній експлуатації. Крім того, встановлення прямого впорскування палива не виключало можливості газової установки, але це рішення, звичайно, не рекомендувалося. Варто відзначити, що встановлені до 2018 року дизелі були перейняті безпосередньо від Hyundai ix35. До них входив 1.7 CRDI з двома варіантами потужності, такими як 116 і 141 кінська сила. Другий варіант був 2. 0 CRDi потужністю 136 і 185 кінських сил. У всіх модифікаціях були присутні сучасні аксесуари, а встановлені там системи газорозподілу двигуна базувалися на довгому ланцюзі. Однією з новинок Hyundai Tucson стала коробка передач з подвійним зчепленням, що поєднується з версіями 1.6l і 1.7 CRDi.

Hyundai Tucson оснащений переднім або повним приводом . Він працює на бензині, дизелі або гібрид. Середня витрата палива Hyundai коливається від 4,7 до 10,0 літрів на 100 км залежно від обраної моделі. Автомобіль має багажник, максимальний об’єм якого може варіюватися від 1449 до 1503 літрів. Довжина Hyundai Tuscon приблизно 4,5 метра.

Салон Hyundai Tuscon

У більш обладнаних салонах цієї моделі автомобіля ми можемо знайти LCD сенсорні екрани, що безумовно впливає на зручність експлуатації. На жаль, цієї зручності немає в менш оснащених версіях. Натомість там з’являється маленький дисплей. Цей екземпляр виробник оснастив великою кількістю виїмок і відділень. Ми також знаходимо панелі з електричними розетками. Матеріали обробки досить високої якості, міцно закріплені.

Купити Hyundai Tucson 2022 року можна в офіційному дилерському центрі Hyundai Львів “Арія Моторс” . Базова комплектація Express коштує 817 900 грн (станом на 04.07. 2022), максимальна комплектація Top Plus – 1 184 400 грн.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button