Авто

Придумане електричне стоянкове гальмо для передніх коліс

Розробили його інженери німецької компанії ZF. На автомобілях пропаде необхідність тягнути назад троси або провода.

Зазвичай на легкових автомобілях важіль стоянкового гальма з’єднується гнучким металевим тросом із задніми гальмівними механізмами, в яких знаходиться пристрій, що активує штатні або додаткові колодки. Досі гальмо гальмівний механізм не вдавалося поставити на передні кермові колеса, але, здається, у німецької компанії ZF вийшло вирішити проблему.

Винайдений перше в галузі електричне стоянкове гальмо (EPB) для передньої осі. Нова гальмівна система повинна підвищити комфорт при водінні в міських умовах або в пробках при наявності функції «стоп-енд-гоу». Крім того, більш високе навантаження на передню вісь забезпечує кращу безпеку при паркованні автомобіля на слизьких схилах, повідомляє портал auto-medienportal.net.

Придуман электрический стояночный тормоз для передних колес

Нове стоянкове гальмо потребує лише незначної доробки передніх гальмівних супортів. Водночас всі необхідні електронні компоненти та програмне забезпечення може бути інтегроване в існуючий блок електронної системи стабілізації автомобіля. Ось тільки з поліційними розворотами доведеться зав’язувати, адже для них треба пригальмовувати саме задні колеса!

Серійне виробництво електричного стоянкового гальма для передньої осі збираються налагодити в Кореї та Китаї.

Натхнення: www.zr.ru

Кнопка «Наверх»