Наука

Яким м’ясом ми будемо харчуватися в майбутньому?

Y Combinator — бізнес-інкубатор, який завжди тримає руку на пульсі і інвестує в найбільш перспективні стартапи. І ось тепер він вирішив зайнятися штучним м’ясом.

Y Combinator відомий своїми інвестиціями в компанії, які згодом досягли величезного успіху, начебто Airbnb, Reddit і Dropbox. У середу фонд оголосив список стартапів, які отримають фінансування у цьому році, і серед них виявився Good Food Institute (GFI). Це навіть не компанія як така, а некомерційний дослідницький центр, який і сам виступає в якості фінансового акселератора для індустрії, що виробляє олію і штучне м’ясо.

GFI займається практично всім, що пов’язано з м’ясом, вирощеним з клітинної культури. Центр працює з коледжами, проводить конференції з теми і всіляко заохочує співпрацю між дослідниками, аби ті вчилися один у одного.

GFI сподівається, що співпраця з Y Combinator приверне увагу як до нових стартапів, так і до індустрії в цілому. Фонд вважає м’ясо з клітинних культур майбутнім.

«YC зацікавився в м’ясі з клітинних культур через інноватівність цієї індустрії, — каже Густаф Алстромер, партнер Y Combinator. — Ми вважаємо, що це може зробити революцію в області м’ясної промисловості, і ми вважаємо, що саме стартапи і підприємці зможуть створити компанії для виробництва такого м’яса».

У фонду вже досить вражаючий список вкрай вдалих інвестицій, так що їх рішення фінансувати GFI явно є знаком того, що ми більше дізнаємося про нове м’ясо в майбутньому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button