Авто

Японія заборонить продаж автомобілів на бензині до 2035 року

А поки заборона ще не набрала чинності, держава буде намагатися розвивати інфраструктуру для електричного транспорту

Влада Японії має намір заборонити продаж нових бензинових автомобілів приблизно через 15 років. Цей крок буде зроблений в рамках зусиль по досягненню вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Як повідомляє національна газета Mainichi Shimbun, ці нововведення будуть озвучені урядом на цьому тижні. Видавництво також говорить, що в майбутньому влада має намір ввести різні субсидії на покупку електричних автомобілів.

У жовтні цього року прем’єр-міністр Суга Есіхіде заявив, що до 2050 року Японії повинна стати вуглецево-нейтральною. Ця заява спричинила ряд змін, багато великих компаній взялися за розробку планів щодо обмеження викидів CO2.

Незважаючи на те, що цей крок був схвалений активістами і ООН, Японія як і раніше сильно залежить від викопного палива. Уряд досі не представив чіткого плану боротьби з викидами СО2 в країні, проте багато хто вважає, що влада почне з транспортної сфери.

Японія не перша країна, яка має намір заборонити продаж бензинових автомобілів 2030-х років. Раніше про це заявила Великобританія, а у вересні цього року з аналогічними намірами виступила Каліфорнія.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button