Авто

Mercedes зійшов до бюджетного класу: яким вийшов Mercedes-Benz GLB?

Незважаючи на те, що «Мерседес» часто радує шанувальників марки новинками, бюджетні автомобілі в його ряду зустрінеш не часто, точніше не зустрінеш. Проте Mercedes-Benz GLB став винятком.

Випускати бюджетні автомобілі — не властиво німецькому автовиробникові. Тому «GLB» став свого роду пробою пера «мерседесовців» в цьому напрямку. Автомобіль знаходиться між А і С-класом і випускається в двох варіантах салону: 5 і 7-місцевому. Інженери Mercedes навіть виміряли, якого зросту має бути людина, щоб комфортно розташуватися на третьому ряду сидінь. Цей зріст дорівнює 168 сантиметрам. В іншому GLB схожий зі своїми більш дорогими братами. Типові екстер’єр та інтер’єр. Значить, німці на чомусь зекономили.

Основним розчаруванням для шанувальників став силовий агрегат. Під капотом знаходиться 1,3-літровий двигун потужністю 160 «коней». Цей же мотор, що і на Renault Arkana. Невідомо, чи такого двигуна повинно вистачити, щоб тягнути на собі автомобіль. Також є варіант з 2,0-літровим агрегатом потужністю 224 сили. Повний привід.

В Україні Mercedes-Benz GLB поки не продається, а офіційні ціни поки не озвучили. Зате відомо, що локалізації не буде, а цінник переїде з Європи. Там автомобіль коштує як VW Tiguan. Ціна починається від 31 000 евро. А за 34 000 евро вже можна буде взяти хорошу комплектацію з декількома додатковими опціями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button