Поради

«Іконна майстерня»: продаж та реставрація православних ікон

Використання релігійної атрибутики вдома закладено у християнські традиції. У кожній оселі віруючих людей зберігаються зображення святих. Вони покликані захищати у скрутний час, дарувати душевний спокій та затишок. Інтернет магазин ікон «Іконна майстерня» пропонує широкий асортимент релігійної атрибутики з доставкою по усьому світу. 

Яку православну атрибутику можна замовити

З давніх-давен лики святих на дерев’яних зображеннях використовували як оберіг від усього злого. Щоб побути наодинці з богом, зосередитися на молитві, віряни звертаються до творця біля ікон. Невеличкі зображення зі святими дарують хрещеникам та дітям на добру долю, ними благословляють рідних на вдалі починання.

У православній традиції заведено зображувати Ісуса Христа та Марію. Вони вважаються найшанованішими святими. Сьогодні налічуються сотні різновидів таких ікон. Найпоширенішими вважається Оранта, Заступниця, Провідниця. Чимало з традиційних ликів святих стали чудотворними: перед ними зцілилися важкохворі люди і ця подія мала документальне підтвердження. 

У каталозі магазину «Іконна майстерня» представлені ікони сімейні, лики святих, зображення ангелів, ікони Ісуса Христа та Трійці, зображення приурочені до християнських свят. У наявності також лампадне масло, ладан. Інтернет-крамниця пропонує якісні товари за доступними цінами. 

Реставрація образів святих від «Іконної майстерні»

Компанія «Іконна майстерня» https://ikona.in.ua/ приймає замовлення на реставрацію образів різної складності. Майстри працюють з різноманітними видами дерева, фарб, художнього оформлення. До комплексу робіт з відновлення образів входить: 

  • очищення від кіптяви, воску, пилу та бруду;
  • вкладення кракелюра, усунення здутої фарби;
  • відновлення кольору в місцях злущеної фарби;
  • відновлення пошкодженої деревини (тріщини, відколи, ураження комахами);
  • тонування деревини та фарби;
  • покриття виробу захисним лаком.

Навіть сильно ушкоджені лики святих після реставраційних робіт набувають свіжості. Подряпини, механічні ушкодження стають майже непомітними, а сам образ зберігає автентичний вигляд. 

Православні ікони для кожної оселі

Зображення святих використовують у традиційних ритуалах християн. Без ікон не може обійтися вінчання. Для ритуалу потрібні особливі Святі образи: вони здатні принести молодятам щасливу долю. Після вінчання лики святих слід зберігати вдома. Таким чином вдасться захиститися від негараздів у родині.

Образи Святої Трійці використовують як оберіг для оселі. Їх встановлюють у куті кімнати, імітуючи розташування, як у храмі. Якщо сімейна пара облаштовує домашній іконостас після весілля, варто включити у нього вінчальні ікони. Центральною святинею у будь-якому іконостасі залишається зображення Спасителя Ісуса Христа. 

Образи Святих дарують як оберіг для дому та для самої людини. Розмір ікони не має значення. Найпоширенішим оберегом серед українців вважається зображення Миколи Чудотворця. Лик святого є найкращим оберегом для людей, чия робота пов’язана з ризиком для життя. 

Замовлення та доставка релігійної атрибутики

Компанія «Іконна майстерня» пропонує широкий вибір православних ікон у різній ціновій категорії. У магазині можуть зробити замовлення приватні особи, релігійні установи, магазини. Менеджери допоможуть з вибором атрибутики. Замовлення, оформлені до 15.00, відправляють у день покупки. Магазин оплачує вартість доставки при купівлі продукції на суму від 1500 грн. 

«Іконна майстерня» пропонує кілька видів оплати: на карту, готівкою. Доставку по Україні забезпечують логістичні компанії Нова Пошта та Укрпошта. Стосовно умов доставки продукції за кордон необхідно зв’язатися з консультантом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button