Всесвіт

Ілон Маск хоче переселити людей на Марс через загрозу “ядерного Армагеддону” і падіння комети

Під час виступу на спільному засіданні Ради з космічних досліджень і Ради з фізики та астрономії національних академій Маск детально розповів про свої амбітні плани щодо створення постійної бази на Марсі.

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск дуже хоче позбавити людство від цієї планети.

Маск стурбований “цивілізаційними ризиками, які ми потенційно можемо знизити”, зробити людство багатопланетним — на думку гендиректора SpaceX, це головний зі способів розв’язання даної проблеми.

“Якщо ви будете чекати занадто довго, то Земля стане непридатною для життя”, – розмірковував Маск. “Так що в кінцевому підсумку ми всі, очевидно, мертві”, – додав він зі смішком.

Маск визнав, що перші кілька поїздок на Марс можуть бути такими ж складними й небезпечними, якими свого часу були перші експедиції з перетину Атлантики. На тогорічному саміті «Люди на Марс» Маск також зазначив, що будівництво бази на Марсі буде «дуже важким і небезпечним».

“Це заняття не для людей зі слабкими нервами“, – додав він тоді. “Великі шанси, що ви загинете. Це буде складна і важка робота, але якщо все вийде, то вигода буде не менш відчутна».

Звичайно, Маск не випадково наполягає на тому, що найбільші небезпеки для людства (наприклад, падіння комети або астероїда, які він так часто любить згадувати) — це ті, від яких можуть захистити продукти його ділових активів. Проте, загрози нашому існуванню на планеті Земля реальні. Маск також виділив викиди вуглецю в атмосферу і танення арктичних льодів, додавши, що він «ймовірно, менш панікер, ніж більшість», коли справа стосується навколишнього середовища.

Крім комет, зміни клімату та зниження народжуваності, які потенційно можуть привести наш вид до вимирання, “завжди є старий добрий ядерний Армагеддон”, – додав Маск. “Його можливість не виключена”.

Що ж, залишається лише позаздрити його оптимізму.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button