Всесвіт

Вчені визначили терміни контакту землян з інопланетним розумом

Науковці підрахували приблизний час, коли людство зможе налагодити контакти з інопланетним розумом і расами. Вчені спиралися на розвиток наукового і технічного прогресу на Землі.

Наукові діячі з Корнельського університету в Сполучених Штатах Америки зробили розрахунки і опублікували свої висновки з відповідними доказами і припущеннями щодо часу, коли людство зможе налагодити контакт з інопланетними расами у Всесвіті, робота вчених опублікована на порталі arXiv.org.

Якщо спиратися на темпи розвитку наукового і технічного прогресу, який спостерігається за останні 100 років, то приблизно за 1500 років люди зможуть створити відповідні технології для того, щоб знайти суміжні по розуму і розвитку раси інопланетян. В радіусі 40 світлових років від Землі, швидше за все, ніяких цивілізацій немає, така заява спирається на численні супутники і радіосигнали від людства, тобто, якби поблизу були розумні істоти, люди вже отримали відповідь від них.

Найпершим дальнім радіосигналом була промова Адольфа Гітлера в 1936 році, коли лідер держави виголошував свою вітальну промову на відкритті Олімпійських ігор. Наукові фахівці відзначили той факт, що дальність була пристойною для досягнення інших цивілізацій, якщо вони були недалеко від Землі, однак з того часу жодної відповідь не отримано, таким чином, вчені припускають, що нікого навколо немає і всі розумні істоти живуть на набагато більшій відстані.

Кнопка «Наверх»
Закрыть