Екологія

Індійська компанія пропонує побудувати на Одещині сміттєпереробні заводи з плазмовими реакторами

Індійська компанія NuGreen Energy пропонує побудувати в Одеській області завод з перероблення відходів з технологією плазмової газифікації. Проєкт нещодавно презентували в Одеській ОДА, повідомляє ecotown.com.ua.

Завод працює як плазмовий реактор в високотемпературному режимі, використовуючи обладнання з термостійких сплавів. Ця технологія вважається екологічно чистою і дозволяє переробляти 95-97% відходів. Відходи, які йдуть на утилізацію, не потребують спеціальної підготовки. Їх поміщають в розподільник, звідки вони надходять в плазмотрон, де відбувається спалювання. У підсумку сміття перетворюється в склоподібну масу, яку можна використовувати в будівництві. Обсяг цього продукту не перевищує 10% від початкового. Газ, який виділяється при плазмовій обробці ТПВ, очищується і використовується як джерело енергії.

Індійська компанія пропонує побудувати на Одещині сміттєпереробні заводи з плазмовими реакторами

Таким чином пропонується переробляти, зокрема, відходи зі скотомогильників. «На цей момент NuGreen Energy побудувала вже 40 заводів такого типу, – наголошується в повідомленні ОДА. – Вивчивши ситуацію в Одеській області, фахівці компанії визначили, що умови для запуску проєкту вже є в Подільському і Рені».

NuGreen Energy готова профінансувати будівництво на 90%. Решту повинен виділити місцевий інвестор, якщо такий знайдеться. Нині регіон потребує мінімум шести таких заводів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments