Ґаджети

iPhone 11 Pro: особливості та переваги

Будь-які гаджети, випущені «яблучним» брендом, привертають увагу покупців — адже такі пристрої завжди втілюють в собі найцікавіші передові технології і оригінальний дизайн. Модель iPhone 11 Pro не стала винятком. Це вдосконалений апарат, який, з одного боку, є еволюцією ідей, втілених в попередніх поколіннях, а з іншого боку — в ньому використовуються оригінальні технічні та дизайнерські прийоми. Саме тому багато хто хоче купити Айфон 11 Про, і вибрати цю модель в потрібному кольорі можна в інтернет-магазині «Техно Їжак». Там представлені і аксесуари для цього гаджета.

Зміни в iPhone 11 Pro

Оскільки модельний ряд Apple оновлюється досить часто, в основному інтерес публіки викликають зміни, які компанія встигла внести в свої гаджети. У випадку з iPhone 11 Pro це:

  • Чотириразовий оптичний зум. На тильній стороні пристрою є трьохмодульна камера — це три об’єктиви з широкими кутами, які забезпечують відповідний показник наближення об’єктів в кадрі, а також дозволяють отримувати високоякісні широкоформатні знімки навіть при не дуже хороших умовах зйомки. Зокрема, під час нічної зйомки вдається робити прекрасні знімки — правда, не тільки за рахунок саме камери, але і завдяки новому рівню штучного інтелекту.
  • Чудовий дисплей з діагоналлю в 5,8 дюйма. Він отримав назву Super Retina XDR. У ньому також використана матриця OLED, як і в попередніх поколіннях, але вона була вдосконалена, підвищилося її дозвіл до 1125х2436 пікселів, збільшилася контрастність зображення. Також екран тепер підтримує формат HDR. Варто також відзначити, що навіть під великим кутом заломлення зображення на екрані видно чітко, передача кольору не змінюється.
  • Покращена система Face ID — тепер розпізнавання осіб працює на 30% краще.
  • Більш висока продуктивність. Пристрій оснащений процесором A13 Bionic на шести ядрах, це найпотужніший і швидкодіючий процесор на поточний момент.

Зрозуміло, є й інші зміни, але не настільки значні, як ці.

Дизайн iPhone 11 Pro

Продукція компанії Apple завжди відрізнялася оригінальним і ергономічним дизайном. Нове покоління гаджета винятком. При цьому дизайн пристрою зберігає ті класичні риси, за які користувачі і люблять айфони. Але при цьому виглядає апарат не просто сучасно, але навіть трохи футуристично. Зокрема тому, що компанія в цей раз представила кілька цікавих колірних рішень в матовому виконанні. Це не тільки золотистий і сріблястий відтінки, а й такі незвичайні тони як темно-зелений або сірий космос.

Час автономної роботи і інші технічні характеристики

Час автономної роботи — один з найважливіших критеріїв вибору будь-якого смартфона. У айфонів цей показник завжди був на висоті. А в новій моделі час автономної роботи збільшився — в порівнянні з попередниками воно стало на 4 години більше. Тобто навіть за умови активної експлуатації айфон зможе пропрацювати без підзарядки цілу добу!

Також новий Айфон 11 Про оснащений Wi-Fi модулем шостого покоління. Це дозволяє домогтися більш високої швидкості передачі даних. Завдяки цьому користувач може завантажувати свої фото- і відеоматеріали в хмарне сховище, не займаючи при цьому основну пам’ять пристрою. Словом, це чудовий апарат для тих, хто цінує не просто красиві, але практичні і функціональні речі з великими технічними можливостями.

Кнопка «Наверх»