Поради

«Клуб кераміки»: магазин будівельних матеріалів найвищої якості у Львові

Під час планування та проведення ремонтних робіт власникам помешкань доводиться вибирати будівельні матеріали. Якщо потрібно купити якісне покриття для підлоги та стін, плитка керамічна зможе задовольнити ці потреби. В наявності продукція від національних та іноземних виробників для зовнішнього та внутрішнього встановлення. 

Особливості матеріалу та технології виготовлення керамічної плитки

Перші зразки матеріалу, схожого на керамічну плитку, з’явилися тисячі років тому. Сучасні технічні можливості дозволяють урізноманітнювати готовий продукт та надавати йому особливих технічних характеристик. Для виготовлення плитки використовують порошкоподібну глиняну суміш з низьким вмістом вологи. 

Матеріал піддається стисканню з обох сторін. За допомогою спеціального штампа вдається виробляти кожну плитку партії з однаковою щільністю. Гранули вихідної сировини зазнають часткової деформації під час етапу формовки та сушіння. Таким чином виготовляється пресований матеріал, який використовують для покриття підлоги. 

Плюси та мінуси плитки з кераміки

Власники квартир та приватних будинків під час ремонту повинні ретельно вибрати будівельні матеріали, виходячи з їхніх технічних характеристик та переваг. Плитка має попит у покупців через свої особливості:

  • абсолютно екологічний, безпечний матеріал, який не викликає алергій у людей та тварин;
  • міцність, яку забезпечує технологія гарячого пресування та випалу;
  • довгий термін експлуатації (якісні матеріали служать кілька десятків років);
  • простота догляду: плитка на кухню не боїться впливу різноманітних миючих засобів;
  • витримує високі навантаження: плитку встеляють у місцях, де за день проходить велика кількість людей;
  • стійкість до вогню: матеріал не плавиться та не підтримує горіння. 

Користувачі до недоліків плитки відносять те, що вона завжди холодна. Проблема вирішується, якщо в домі є тепла підлога. Через гладеньку поверхню на покритті можна легко послизнутися. Під час транспортування слід забезпечити надійне пакування, адже матеріал доволі крихкий. 

Різновиди матеріалу у магазині «Клуб кераміки»

Завдяки відмінностям технології виробництва вдається виготовляти плитку з різними властивостями та характеристиками. У каталозі магазину «Клуб кераміки» представлені різноманітні види плитки.

  • Керамічна плитка, що імітує цеглу. Такий матеріал використовують для внутрішніх оздоблюваних робіт. «Цегляна» плитка практично не має обмежень у застосуванні (ванна кімната, кухня, робочі кабінети). 
  • Бетонна плитка. Виготовляється з кварцового піску, цементу та інших добавок. Лицьова сторона матеріалу імітує вигляд каменю. Плитка підходить для зовнішнього застосування, оскільки витримує мороз та перепади температури. 
  • Деревоподібна плитка. Матеріал використовують для встановлення у гостьових кімнатах, кабінетах, оскільки плитку важко відрізнити від натуральних дерев’яних панелей чи ламінату. 
  • Дзеркальна плитка. Особливий вид плитки з дзеркальною поверхнею. Її використовують для проведення оздоблювальних робіт у приміщенні. У оселях з невеликим потоком сонячного світла така плитка розсіює промені та дає більше природного освітлення. 

Де купити якісну керамічну плитку

Компанія «Клуб кераміки» пропонує широкий асортимент покриття для стін та підлоги. У наявності продукція від торгових марок Cersanit, Ceramika Color, Tubadzin та ін. Представлені товари мають сертифікати якості від виробників. Серед різноманіття кольорів, фактур, декоративних елементів вдасться вибрати плитку, яка задовольнить найвимогливіші потреби клієнтів. 

Вартість продукції залежить від складу та класу матеріалу. Консультацію менеджера можна замовити на сайті та за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments