Поради

Книгарня «Сенс»: популярні видання на будь-який смак

Сьогодні серед читачів великою популярністю користуються книжкові онлайн платформи. Безумовно, такий формат читання зручний для багатьох людей. Все ж багато хто досі хоче відчувати тактильний контакт зі сторінками, вдихати аромат чорнила, занурюючись у сюжет. Український книжковий інтернет-магазин «Сенс» пропонує класичні твори, сучасну літературу, видання англійською мовою. 

Фото автора Huynh Dat: https://www.pexels.com/uk-ua/photo/2177482/

Які книги можна придбати в магазині «Сенс»

Щоденне читання дозволяє зняти стрес, стимулювати свої розумові здібності, підвищити творчий потенціал. Люди, які багато читають, мають краще розвинену інтуїцію, здатні легко встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, вирішувати нестандартні завдання. Не варто й забувати про те, що книги допомагають збагатити словниковий запас та підвищити ерудованість. 

Книгарня «Сенс» пропонує широкий асортимент книг у різних жанрах. Магазин почав працювати з 2021 року, і вже за цей час знайшов постійних клієнтів та щомісяця обслуговує нових покупців. У наявності видання художньої літератури, навчальні посібники, документалістика, дитячі книги, рідкісні новинки від світових видавництв. 

В каталозі можна знайти книги в різних категоріях:

  • Твори українських письменників. Останніми роками значно зросла увага до українських поетів, прозаїків, публіцистів. Магазин пропонує класику та новинки від молодих письменників. 
  • Переклади відомих творів українською мовою. У розділі класика світової літератури, сучасні романи, нон-фікшн, комікси, графічні романи, твори для дітей та підлітків. 
  • Видання англійською мовою. У каталозі книги українських авторів, перекладених на англійську. Також покупці можуть знайти класику світової літератури. Читання творів в оригіналі допоможе покращити рівень володіння іноземною мовою.
  • Популярні видання світової та української літератури. На віртуальних полицях присутні бестселери у жанрі детектив, фентезі, пригоди, любовні, історичні романи тощо. 

У магазині також можна придбати сувенірну продукцію, оригінальні листівки, канцелярію, артбуки, альбоми. «Сенс» пропонує подарункові сертифікати, які можна витратити на весь асортимент продукції. Таким чином вдасться зробити приємний подарунок близькій людині, яка любить читати. 

Жанр нон-фікшн: що це та чому він популярний серед дорослих та дітей

Інтернет-магазин «Сенс» пропонує широкий вибір книг у жанрі нон-фікшн. Для цієї манери письма притаманна передача реальних подій, які пережив автор. Сюжетна лінія базується на досвіді письменника. У творі автор розповідає про власні почуття, емоції, переживання. Тому книги у цьому жанрі набули великої популярності серед широкого кола споживачів.

Читачеві цікавіше дізнаватися про справжнє життя та способи, за допомогою яких людина змогла вирішити свої проблеми. Незважаючи на те, що видання базується не на вигадці, а на фактах, книги цікаві, наповнені живими діалогами, детальними описами місць та подій. Підліткам, та й дорослим також, простіше розібратися зі своїм життям, читаючи книги з психології поведінки. 

Чому вигідно купувати книги в магазині «Сенс»

Магазин пропонує великий вибір книг, які сподобаються людям з різними художніми смаками. У каталозі можна знайти рідкісні видання, на які важко натрапити у звичайних крамницях. Менеджери постійно збільшують асортимент, відшукуючи популярні твори. 

В каталозі присутні книги від поважних українських видавництв: «Книголав», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», КСД, Видавництво Старого Лева, Книги ХХІ, КМ-Букс, та ін. Замовити продукцію можна за кілька хвилин. Вартість товарів нижча, ніж у звичних магазинах. Доставка замовлень здійснюється територією країни. Щоб дізнаватися про нові надходження, варто підписатися на розсилку новин від книгарні «Сенс». 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button