Поради

Як вивести татуювання (відео)

У деяких африканських племенах тату на тілі носять сакральний характер. Спочатку такі малюнки були якимось амулетами і оберегами, а також свідчили про соціальний статус людини. Але зараз татуювання – спосіб прикрасити тіло. Що робити, якщо тату набридло? У такому випадку доведеться вивести татуювання.

Як вивести татуювання (відео)

У салоні можна позбутися тату двома способами:

  1. хімічним пілінгом;
  2. лазером.

Хімічний пілінг викликає опік, в результаті якого відлущуються верхні шари шкіри. Можливо, знадобиться не одна процедура, так як пігмент і глибина татуювання можуть бути різними. Після маніпуляції можуть залишатися рубці.

У клініках пластичної хірургії татуювання видаляють за допомогою зрізання верхніх шарів шкіри. Із застосуванням алмазного скальпеля віддаляється зовсім невеликий шар епідермісу. Цей спосіб застосовується для видалення малюнків з непомітних частин тіла. Якщо тату знаходиться на шиї або грудях, варто вибрати менш болісний спосіб.

Одним з найбільш прогресивних методів видалення тату є лазерне шліфування. За допомогою неодимового лазера видаляється пігмент з шкіри. В результаті цього малюнок світлішає. Іноді вдається повністю звести татуювання без шрамів. Але в більшості випадків рубці залишаються.

Перед процедурою косметолог оцінить пігмент і глибину малюнка. Це необхідно для вибору довжини променя, який здатний видалити малюнок, заподіявши мінімум опіків. Від правильності вибору залежить, чи залишаться шрами чи ні. Успіх операції залежить і від індивідуальних особливостей шкіри. Існують люди, у яких рани швидко гояться, не залишаючи шрамів.

Багато хто не хоче витрачати гроші і намагаються позбавитися від малюнка самостійно. Найчастіше для цього застосовують йод, настойку чистотілу або оцет. Деякі умільці використовують молоко і марганцівку. Всі ці речовини викликають хімічний опік, який залишає величезні шрами. У домашніх умовах можна спробувати звести тату в непомітних місцях. При цьому не варто мазати чистотілом і йодом відразу все зображення. Краще робити це поступово.

14-12-14-foto-600x375-1

Альтернативним способом позбавлення від обридлого тату є його заміна. Майстер наносить поверх існуючого малюнка нове зображення. Відмінна альтернатива для охочих розпрощатися з минулим, пов’язаним з перебуванням у місцях позбавлення волі.

Багато майстрів вважають, що тату – залежність. Набивши один малюнок, 50% клієнтів приходить ще раз. Перед тим як набити татуювання, варто сто разів подумати, щоб потім не довелося його видаляти. Шрами виглядають менш привабливі, ніж красиві і якісні татуювання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button