Поради

Круїзи на лайнері – подорож мрії

Круїзи на лайнері – подорож мрії для багатьох туристів. Адже це нові міста і країни, екскурсії і незабутня атмосфера перебування на круїзному лайнері. Це можливість поєднати екскурсійний відпочинок і релакс. Круїзи на лайнері також підходить для романтичної подорожі, сімейного відпочинку з дітьми, для молодіжного відпочинку веселою компанією. Розваги, екскурсії, відпочинок у басейну, дискотеки, дитячі клуби, різноманітна кухня, СПА, тренажерні зали – інфраструктура круїзного лайнера здатна задовольнити смаки найвибагливіших туристів.

Круїз на лайнері – різноманітний відпочинок.

Напевно кожна сім’я плануючи відпочинок стикається з рядом питань, як задовольнити вимоги всіх членів сім’ї. Особливо якщо смаки різні. Хтось любить екскурсії і нові враження, міста, пам’ятки, для дітей важливі розваги та харчування, а хтось бажає привезти с туру засмагу, та відпочити у бассейна.  Ось чому мі рекомендуеємо звернути увагу на круїз на лайнері. На кораблі є все необхідне для різноманітного відпочинку, релаксу. Під час перебування у порту ви можете  відвідати історичні міста та культурні пам’ятки, засмагати у бассейна на лайнері, а діти будуть перебувати у дитячій кімнаті. Ввечері ваш очікує вишукана вечеря, прогулянки по відкритій палубі, дискотеки, бари та вечірні шоу. 

Розваги на лайнері

Розваги на лайнері різноманітні – це і шопінг, відпочинок у басейну, СПА процедури, тренажерна зала. Спортивні ігри та атракціони – гольф поля, стіни для скелелазіння, імітація віндсерфінгу. Дитячі кімнати та клуби за віком, няні для дітей (послуги няні оплачуються додатково), майстер класи для дітей. Для молоді – бари і дискотеки. На лайнері є навіть шопінг з зоною дьюті фрі. Ввечері гостей очікує вечірні шоу, виступи бродвейських акторів, прогулянки по променаду, дискотеки, бари. 

Харчування в круїзі

Харчування в круїзі – все включено. Сніданок, обід – шведська лінія, проходять у основному ресторані. Вечеря – а ля карт, у окремому ресторані. Впродовж дня туристам пропонують перекусити у сендвіч барі, піцерії, салат барах. Також на кожному кораблі є додаткові бари і ресторані – італійської, китайської, мексиканської кухонь, в залежності від круїзного лайнеру. 

Напої на лайнері не входять у вартість і оплачуються додатково, набагато вигідніше придбати пакети напоїв – вийде значно дешевше. Вартість пакету залежить від його типу – алкогольний  чи безалкогольний. 

Екскурсії в круїзі

Майже щодня, в залежності від круїзного маршруту, лайнер прибуває у новий порт, тому туристи мають 5-6 годин на огляд нового міста, екскурсійної програми, або просто прогулянку новим містом. Це чудова можливість скуштувати місцеву кухня, придбати сувеніри, познайомитись з місцевими традиціями та пам’ятками культури, а вечір провести на борту корабля. 

Круїз – це нові враження

Однозначно, круїз це незабутня подорож яка поєднує в собі активний відпочинок, екскурсії, гарантує нові враження та незабутні спогади. Прогулянки по кораблю, спостереження за заходом сонця, світанком надовго залишаться у спогадам. Ви привезете с собою масу вражень, незабутні спогади, фотографії з нових міст та країн.

Туроператор Круїз лайф запрошує вас у круїз на лайнері, ми пропонуємо туристам понад 18000 маршрутів по всьому світу. Чекаємо на Вас в круїзі. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button