Поради

Переваги покупки металопластикових вікон у завода-виробника

Широкий вибір асортименту металопластикових вікон може заплутати звичайного покупця. Також велика кількість покупців може заплутатись в тому де, як і по чому можна купити вікна за вигідною ціною.

Не багато людей знають, що купувати металопластикові вікна можна безпосередньо на заводі-виробнику. Купівля на заводі дає цілий ряд переваг, про які поговоримо трохи нижче. Варто зазначити, що при покупці вікон на заводі Ви автоматично отримуєте ряд переваг. В першу чергу, це більш низькі ціни. В іншому випадку сторонній продавець ставить свою більш високу ціну за вироби.

На прикладі одного з провідних виробників металопластикових вікон в Україні https://okna-online.ua/ розглянемо відмінну роботу персоналу заводу і індивідуальний підходу до кожного клієнта.

Відзначимо ряд переваг:

  • Наявність власного технолога на заводі. Купуючи вікна безпосередньо на заводі-виробнику до Вас на замір приїде досвідчений технолог, який працює безпосередньо на підприємстві, яке виготовляє вікна. Це виключає помилки і непорозуміння, так як у технолога-замірника є постійний зв’язок із співробітниками на виробництві. Це виключає неточності при виготовленні саме Вашого замовлення.
  • Виготовлення вікон на заводі-виробнику, в нашому випадку це “ОКНА-ОНЛАЙН”. Завод може дозволити собі давати своїм клієнтам велику гарантію на вироби. Гарантія складає 5 років, що є дуже значним плюсом, так як деякі продавці і посередники не можуть дозволити собі надавати таку розширену гарантію своїм клієнтам. Завод, турбуючись про свою репутацію і якість продукції, відповідально підходить до гарантійних випадків.
  • Швидкість виконання замовлення. Завдяки тому, що між Вами і заводом-виробником немає посередників, термін виконання замовлення становить 5 робочих днів. Після заміру вікон Ваше замовлення відразу прямує на виробництво без участі сторонніх посередників або магазинів.
  • Завод-виробник “ОКНА-ОНЛАЙН” надає своїм клієнтам безкоштовний замір вікон. Це істотно заощадить кінцевий бюджет на Ваше замовлення.
  • Завод-виробник має великий досвід. Компанія “ОКНА-ОНЛАЙН” має величезний досвід виробництва віконних виробів. Роблячи вибір на користь замовлення вікон на заводі-виробнику, Ви обираєте команду професіоналів з великим досвідом. Компанія має досвід більше 18 років і знає, як забезпечити своїм клієнтам вироби найкращої якості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button