Поради

Кухні на замовлення: особливості вибору

Кухня – це простір в житловому приміщенні, який призначений не тільки для приготування їжі, а й для спільного проведення часу за обіднім столом. Більшість домогосподарок проводять в цій кімнаті більшу частину дня, тому вона повинна характеризуватися ергономічністю, привабливістю, а також зручністю у використанні. Замовити гарний і функціональний кухонний гарнітур можна тут https://profimebel.com.ua/ua – досвідчені меблевики виконають замовлення згідно з вимірами й побажанням.

Виробники пропонують широкий асортимент готової столової мебелі різного виду, стилю і цінової категорії. Однак не завжди споживач може вибрати для себе підходящий варіант кухні. Причиною такої ситуації може бути нестандартне планування приміщення.

У цій ситуації фахівці радять віддати перевагу кухням на замовлення. Завдяки індивідуальному виготовленню меблів можна втілити в життя всі свої побажання і фантазії. Майстри меблевої справи здатні зробити кухню, копії якої складно буде знайти в магазинах.

Оригінальність виробів отримують, завдяки таким моментам:

• широкої різноманітності матеріалів;
• великої кількості колірних рішень;
• сотням варіантів дизайну, а також фурнітури.

Чому кухня на замовлення краще

Виготовлення меблів для їдальні дає наступні переваги для замовника:

1. Враховуються всі особисті переваги, включаючи ширину, висоту, колір, вид аксесуарів.
2. Може бути створена кухня з нестандартною формою і розмірами. Цей момент особливо важливий для приміщень з дефектами і нерівностями.
3. Предмети інтер’єру створюються за оригінальним дизайном. Таким чином, кухонний пенал зможе органічно вписатися в унікально оформлену столову кімнату. Замовник має можливість підібрати матеріал для меблів, а також, завдяки проєкту, поєднати стилі і фактури.
4. Підбирається варіант за фінансовими можливостями споживача. Яким би не був бюджет, майстри зможуть підібрати оптимальний проєкт кухні, щоб він відповідав побажанням замовника і його матеріальному стану. У будь-який момент виробництва меблів можна додати або виключити той чи інший елемент пенала.

Створення кухні по особистим уподобанням замовника

Першим етапом у виготовленні кухонного гарнітура на замовлення є формування проєкту. Його створює професійний дизайнер разом з клієнтом. При роботі майстер користується спеціальними комп’ютерними програмами і 3D – моделюванням. Тільки таким чином можна врахувати форму приміщення і його особливості, габарити, розташування віконних і дверних прорізів.

При підготовці проєкту замовник може вибрати оформлення меблів в одному зі стилів:

• класиці;
• провансі;
• кантрі;
• модерні;
• етнічному;
• мінімалізмі;
• хай тек.

Після цього визначаються з місцезнаходженням робочої і столової зони. Далі узгоджується установка елементів техніки. До них відносять плиту, витяжку, духовку та інші. Останнім етапом проєктування є визначення стилю меблів і матеріалу його виготовлення.

Оскільки проєкт майбутньої кухні роблять на комп’ютері, замовник заздалегідь може побачити, як будуть виглядати його меблі. Якщо виникне необхідність, то майстер внесе зміни.

Установка кухні, зробленої під замовлення, дозволяє з користю використовувати кожен сантиметр кухонного простору. Фахівці допоможуть об’єднати в меблів практичність, комфорт, ергономічність. Завдяки гармонійному поєднанню кожного з кухонних елементів, господиня зможе зручно працювати на кухні.

При бажанні стати власником оригінальної кухні, створеної з урахуванням всіх переваг, необхідно звертатися до фахівців. Тільки майстри в області меблевого виробництва і дизайну зможуть створити унікальні меблі без шкоди для сімейного бюджету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button