Поради

Курси вивчення мови Free Student: особливості та переваги

Знання іноземних мов сьогодні є необхідністю, без якої неможливо отримати хорошу посаду. Добре володіння мовою дає переваги під час вступу до престижного європейського Університету, наприклад, в один із кращих навчальних закладів Словацької республіки. Для успішного ведення бізнесу теж потрібне знання мови, щоб вільно спілкуватися з іноземними інвесторами та партнерами. На жаль, загальноосвітній шкільний курс дає мінімальні знання, не кажучи вже про вільне володіння навіть розмовною мовою. Компенсувати цю прогалину допоможуть мовні курси Free Student на https://free-student-slovakia.org/movni-kursy/, що дозволяють навчатися в онлайн режимі. В умовах жорстких обмежень, викликаних пандемією коронавірусу такий варіант можна вважати максимально зручним.

Правила навчання на мовних курсах

В принципі, будь-який бажаючий може таким способом підвищити власний рівень знання будь-якої іноземної мови. Правила зарахування дуже прості:

• Спочатку потрібно пройти співбесіду. За її результатами буде прийнято рішення про зарахування претендента на курси.
• Про місце і час проведення занять користувачеві повідомлять додатково, оскільки це залежить від місця його проживання.
• Якщо претендент проживає в місці, де не планується проводити заняття з викладачем, навчання буде здійснюватися через Skype.
• При цьому студенти будуть розформовані по групах. Для кожної групи учнів розробляється графік занять.
• У призначений час студенти групи з’єднуються по Skype з викладачем.
• Програма навчання розробляється з урахуванням рівня знань мови в групі. Є можливість навчатися на курсах за індивідуальною програмою.
• Після успішного навчання всі студенти отримують сертифікат стандартного для класичних ВНЗ зразка.

Переваги навчання на мовних курсах

Головним плюсом навчання словацької мови за системою Free Student є схожість з українською мовою. Адже у цих двох слов’янських етносів спільне коріння. Високий професіоналізм викладачів курсів і близькість двох мов дозволить швидко вивчити лінгвістичні тонкощі словацької мови. Як показує практика, одного курсу досить, щоб людина почала вільно розмовляти цією європейською мовою. Поміж інших важливих переваг навчання на мовних курсах Free Student:

• Всі учасники програми після успішного завершення навчання можуть вступати до ВНЗ Словаччини. Для цього буде достатньо отриманих знань.
• Вступити на навчання можна без попереднього проходження підготовчого етапу, що дозволить заощадити цілий рік часу і солідну суму грошей. Адже за підготовчі курси теж треба заплатити. Наприклад, в Польщі це обійдеться приблизно в 5 тисяч євро, включаючи витрати на харчування, проживання та транспорт.
• Вартість навчання на мовних курсах Free Student становить всього 11 000 гривні. Зазначена сума включає не тільки оплату самого навчання, але також процедур отримання сертифіката. Отож, значна економія фінансових коштів.
• І найбільш «залізний» аргумент на користь такого варіанту навчання мови – це можливість весь цикл перебувати вдома. Якщо людина працює, їй не доведеться звільнятися, а учні можуть навчатися паралельно із заняттями в школі.

Отриманий після закінчення мовних курсів Free Student сертифікат є дійсним. Він відкриє двері в будь-який навчальний заклад, куди планує в майбутньому вступити студент. Знайти аналогічні приклади важко, тому сьогодні онлайн-дистанційне навчання користується величезною популярністю не тільки в Україні, але також в інших країнах СНД. Даний варіант особливо зручний для сільських жителів і людей з невисоким рівнем доходів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button