Поради

Квади vs звичайні ролики – як вибрати першу пару?

Квади – це спортивний інвентар, різновид роликових ковзанів. Відмінність від звичайних полягає у незвичному розташуванні коліс – у квадах вони розташовані попарно з двох сторін. Ще одна відмінність – це гальмо. У квадах воно розташоване спереду.

Така модель підходить для перших спроб катання і навчання дітей та дорослих ковзанню. Купити квади варто, тому що вони більш стійкі і зменшують ризик падіння. Крім цього, такі ролики – чудовий варіант для розважального катання, танців у стилі диско, гри в роллер-дербі та багато іншого. Вони відрізняються яскравим привабливим дизайном.

Кататися на роликах – весело і корисно. Під час катання тіло приходить в тонус, покращується робота кровоносних судин, серця. Роликове ковзання урізноманітнить ваш вікенд і подарує чудові емоції всім членам сім’ї.

Види квадів та основні критерії вибору

Роликові ковзани з парними колесами діляться на декілька типів, які відрізняються між собою за призначенням, конструкцією та зовнішнім виглядом:

  • Для фігурного катання або танців. Мають полегшену вагу і жорсткі маленькі колеса, що дозволяє легше виконувати комбінації трюків і стрибків.
  • Спортивні. Колодка виконана за прикладом форми спортивного взуття – короткий верх і плоска підошва. Такі ролики розвивають більшу швидкість у порівнянні з іншими видами квадів. Призначені для спортивного катання.
  • Прогулянкові. Найпопулярніший тип роликових ковзанів. Чудовий варіант для початківців і дітей. Відмінністю є неможливість розвивати високу швидкість. Мають високі чоботи, невеликий підбор. Колеса мають м’яке покриття і високу маневреність.

При виборі квадів потрібно звертати особливу увагу на жорсткість коліс та взуття, якість підшипників, гальмівний механізм. Важливою умовою є підбір роликів правильного розміру. Спеціалісти рекомендують брати на один розмір більші, але в будь-якому разі краще приміряти пару, щоб зрозуміти, чи комфортно вам. Правильно підібране взуття забезпечує постійний комфорт навіть при довготривалих заняттях.

Щоб купити квади в Україні, варто зазирнути на сайт компанії PROroliki. В каталозі інтернет-магазину представлений вибір роликових ковзанів, в тому числі квадів, для дітей та дорослих. У Києві є можливість відвідати офлайн-магазин та підібрати роликові ковзани разом з консультантом.

Компанія надсилає замовлення всією Україною. Разом з роликовими ковзанами можна придбати захисне екіпірування, аксесуари та змінні деталі. За наявності запитань ви можете звернутися до менеджера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button