Поради

Оформити автоцивілку стало простіше: де і як заощадити на страховці?

Плануєте купити автоцивілку чи подовжити дію вже наявної? Дізнайтеся, де замовити поліс ОСАГО швидко та зручно, за найпривабливішими цінами. Якщо Ви досі вважаєте, що страховка Вам не потрібна, адже за багаторічну історію водіння Ви жодного разу не потрапляли в аварію, будьте готовими викласти 850 грн за відсутність полісу ОСЦПВ. Інспектор патрульної поліції має повне праве зупинити будь-якого водія та затребувати надання актуальної автоцивілки. Аналогічну суму доведеться заплатити за протермінований поліс. Проте навіть якщо Ви завбачливо оформили страховку, але забули паперовий екземпляр вдома, інспектор все одно випише штраф на суму 425 грн.

Навіщо витрачати дорогоцінний час на заповнення безлічі документів в офісі страхової компанії? Навіщо кожен день носити з собою копію договору, яка займає зайве місце в салоні автівки? Оформлюйте ОСЦПВ на сайті Polis.ua онлайн, не виходячи з дому. Після оплати страховки Ви отримаєте електронний документ, який можна зручно зберігати в своєму смартфоні.

Чому автомобільне страхування в Україні стає все більш популярним?

За підсумками 2021 року страхові компанії отримали на 56% більше платежів по авто страхуванню, аніж за 2020 рік. Причому більш ніж половина нових договорів були укладені в електронному вигляді. Це свідчить про те, що онлайн автоцивілка користується не абияким попитом серед водіїв завдяки зручності, швидкості та можливості не виходячи з дому переглянути усі можливі варіанти, та обрати той перелік послуг, який максимально відповідає потребам конкретного користувача.

Беззаперечною перевагою оформлення ОСЦПВ онлайн є можливість одразу ж перевірити актуальність договору в базі МТСБУ, а також отримати кешбек на купівлю інших страхових продуктів.

Як розрахувати вартість автоцивілки?

Кожна страхова компанія на свій розсуд встановлює ціну на поліс. Але в основі розрахунку обов’язково повинні лежати базові критерії:

  • тип транспортного засобу;

  • об’єм двигуна (вантажопідйомність або кількість місць для пасажирів для вантажівок та автобусів відповідно);

  • термін дії ОСЦПВ;

  • місто реєстрації власника авто;

  • приналежність водія до пільгової категорії;

  • використання транспортного засобу в комерційних цілях.

Наприклад, для легкового автомобіля з об’ємом двигуна від 1600 до 2100 куб.см, власник якого зареєстрований в Дніпрі або іншому подібному обласному центрі, та не використовує авто як таксі, вартість автоцивілки складатиме 1000-1200 грн. Для пільгової категорії населення передбачена знижка в розмірі 50%.

Розрахувати автоцивілка вартість онлайн можна за допомогою зручного калькулятора. Введіть державний номер транспортного засобу або вкажіть перелічені вище дані. Система автоматично знайде для Вас найкращі та найвигідніші пропозиції лідерів страхового ринку України. Аналізуйте, порівнюйте, обирайте оптимальний пакет послуг та оплачуйте без додаткових комісій картою будь-якого банку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button