Поради

Ляльки Монстер Хай – підробки

Своєрідні симпатяги Монстер Хай із серії мультиків про вампірів перевернули уявлення про ляльок, як ніжних і милих іграшках, викликали подив у батьків і психологів і безмежно полюбилися сучасним діткам. Модні, яскраві, виразні, детально опрацьовані, не схожі на інших – ці молоді родичі відомих монстрів сколихнули громадськість і не залишили байдужих. Як і все популярне, їх спіткала відома доля – прилавки, вітрини, сторінки інтернет магазинів заповнили підробки під ляльок Монстер Хай. Щоб не зіпсувати настрій собі й дитині купівлею фальшивки, потрібно знати, як відрізнити підробку Монстер Хай від оригіналу, який можете купити тут.

monster high

Визначаємо підробку по пакуванню

Ціна. Для початку варто звернути увагу на цінник – не будемо говорити про конкретні цифри, вони варіюються, але те, що оригінал не може коштувати як звичайна лялька, це однозначно. Втім, скільки коштує підробка Монстер Хай, залежить від її якості, і фейк нерідко виявиться дорогим, тому ціна не може бути єдиним орієнтиром.

Виробник. Розробка персонажів Монстер Хай належить американській компанії Mattel, але виробляються вони не в Америці, а в Китаї та Індонезії, так що китайське виробництво не привід для скептичного ставлення. Важливо звернути увагу на штрих-код, всі продукти Mattel мають унікальний код виробника 46775. Якщо на коробці значаться інші цифри, то ці ляльки Монстер Хай – підробки.

Назва. Будь-яка назва окрім «Monster High» говорить про те, що ляльки підробки. Уникаючи проблем із законом, хитрі виробники фантазують, як можуть – Monster School, Monster Doll, Hig Monster і т.д. Також на коробці обов’язково прописано ім’я героїні.

Коробка. Сама упаковка оригінальної лялечки завжди має цікаву несиметричну форму, в той час як підробки найчастіше продаються в звичайних прямокутних коробках. Також упаковка не може бути повністю пластиковою, задня і бічні стінки зроблені з картону, а з пластику тільки лицьова.

monster high

Визначаємо підробку Монстер Хай по ляльці

Шарніри. Відмітна особливість ляльок – їх гнучкість, що створюється завдяки 11 шарнірам. Звичайно, зустрічаються шарнірні підробки Монстер Хай, але все ж вони зазвичай мають менше місць згинів. У оригіналу шарніри в плечах, в ліктьових згинах, на стегнах, в колінах, на шиї і ще по два: у дівчаток – на зап’ястях, у хлопчиків – на кісточках. Також ляльки Монстер Хай, що представляють собою шарнірні підробки, досить грубі і не відрізняються витонченістю прототипів.

Ріст. Справжня представниця монстрів має зріст 25-27 см, представники чоловічої статі – 28см.

Колір. Кожен оригінальний персонаж має свій виражений колір шкіри, наприклад, Клодін Вульф – смаглява, Лагуна Блю – з блакитним відливом, Френкі Штейн – дуже бліда, але фальсифікатори в такі подробиці не завжди вдаються. Також навіть хороші китайські підробки Монстер Хай нерідко видають себе тим, що колір голови персонажа відрізняється від кольору тіла.

Форма. Навіть якщо виробники підробки поцікавилися оригінальним кольором ляльки, вони не завжди мають можливість повторити форму обличчя кожної красуні. Зазвичай підробки всі на одне обличчя, в той час як оригінали відрізняються індивідуальністю.

Одяг. Модні наряди кожної з монстриків мають свої особливості стилю і колірної гами – Дракулаура воліє рожевий, Клео де Ніл носить східні прикраси, але фальшиві ляльки рідко дотримуються цих правил.

Аксесуари. В оригінальних пакуваннях Монстер Хай обов’язково знайдеться щоденник персонажа і спеціальна підставка, чого, природно, немає у підробок.

Вихованці. Кожна лялька Монстер Хай господиня певного вихованця: у Клео де Ніл є змія, у Дьюс Горгона – щур, у Клодін Вульф – кошеня, у Дракулаури – кажан, у Лагуни Блю – рибка, у Френкі Штейн – щеня, у Гуліі Йелпс – сова . Фальсифікатори легко можуть їх переплутати або взагалі підкласти тварин «з іншої опери», приміром, рожевого поні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button