Поради

М’які меблі: у пошуках ідеалу

Чарівне місто Львів славне своєю історією, оповите таємницями та містикою. Особливої уваги у всі часи заслуговувала архітектура, багата на стилі та наповнена старовинним духом.Однак за вичурними фасадами зазвичай можна було побачити і не менш захоплюючі інтер’єри, просякнуті флером класицизму і вишуканості. Салон меблів у Львові – це непросто магазин. Це осередок стилю, куди приходять вибирати не просто предмет інтер’єру, але частину стилю власника.

Оригінальні дизайнерські рішення пропонує Торговий центр Марк, на території якого можна знайти все необхідне для дому і саду. Тут ви побачите не лише меблі, але й вишукану сантехніку, текстиль, оригінальні предмети інтер’єру, садові меблі та аксесуари. Погодьтеся, що в ритмі великого міста як ніколи цінується час та способи його економії. Можливість придбати все в одному місці та отримати якісну консультацію фахівців – це унікальна нагода, якою варто скористатися.

Головні тренди року

Сучасна забудова міста надає перевагу простому та практичному дизайну в стилі лофт чи скандинавському напрямку. Таку моду диктує і теперішній спосіб життя, коли на зміну неспішності та поважності приходить стрімкість і динамічність. Інтер’єр ХХІ століття вимагає простих і функціональних меблів. Легких у догляді, довговічних і практичних. Адже зараз складно знайти господиню, яка буде витрачати значний час на полірування чи на протирання кожного завитка. Вичурність відійшла в минуле (що інколи пробуджує в душах багатьох львів’ян ностальгічні нотки).

Описані тенденції особливим чином стосуються м’яких меблів, які найбільше цінують власники помешкань за можливість відпочинку та релаксації. Пріоритетною характеристикою вибору виступає гармонійне поєднання лаконічного дизайну та ідеального комфорту. Такі меблі часто стають основним чи додатковим місцем для сну, тому не варто нехтувати їх зручністю чи практичністю. Навпаки, даним критеріям потрібно приділити максимум уваги, оскільки вони забезпечують здоров’я і довголіття своїх власників.

Виклики часу – перевірка на професійність

Звичайно, як і будь-який прогресивний магазин, Марк подбав, щоб його покупці мали можливість здійснити покупку в форматі онлайн. У період світової пандемії та значних карантинних обмежень інтернет-шопінг є надзвичайно актуальним. На сайті продавця представлений весь актуальний асортимент магазину. Кожна позиція має деталізовані фото, зі всіма необхідними замірами та описом товару. Саме тому користувач з легкістю підбере необхідне, а консультанти гарячої лінії нададуть додаткову інформацію та допоможуть з вибором. Просто зв’яжіться з менеджером магазину зручним для вас способом для більш детальної консультації.

Серед переваг – зручна та оперативна доставка, продумана система оплати. Каталог постійно оновлюється, з урахуванням актуальних світових тенденцій дизайну та побажань самих покупців. Інколи цей магазин називають «частинкою Італії», натякаючи на еталонну якість меблів та їх вишуканість. Але як знати, можливо в недалекому майбутньому відвідувачі елітних міланських салонів будуть схвально казати: «У вас такі ж гарні меблі, як і у Львові!»


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button