Поради

Матрац – тільки ортопедичний, за найкращою ціною і з безкоштовною доставкою додому

Комфортний сон і здорова спина – тільки ортопедичні матраци від інтернет магазину Матролюкс Львів! Розбитість і втома вранці, поганий настрій весь день-чому так відбувається? Може бути справа в тому, на чому ви спите?

Якісні матраци для ліжка повинні володіти певною конструкцією, щоб спина і тіло в загальному приймало під час сну правильне положення. Асортимент брендових і недорогих матраців пропонує наш онлайн магазин.

Ортопедичний матрац на ліжко-який вибрати?

Сучасні уявлення про комфортність сну давно змінилися. Звичайно, вже ніхто не спить на соломі або перинах, але ось про якість власного матраца слід задуматися. Може проблеми зі здоров’ям і поганий емоційний стан криються в якості сну?

Матролюкс Львів – інтернет магазин, де доступні ортопедичні матраци кардинально змінюють життя людини тільки в кращу сторону! Ми пропонуємо вибрати на сайті з каталогу матраців matroluxe.org.ua/matrasy і купити з наступних модельних варіантів:

  • пружинні на незалежних пружинах Pocket Spring;
  • пружинні на блоці Bonnel;
  • безпружинні;
  • тонкі матраци.

Жорсткість – також важливий параметр, від якого залежить, наскільки комфортно ви будете почувати себе під час сну і відпочинку. Характеристика залежить від перерахованих вище типів моделей, а також від наповнювача (якщо мова йде про безпружинних моделях).

Найбільш універсальні анатомічні матраци-середньої жорсткості. М’які не припускають великого ортопедичного ефекту, а ось занадто жорсткі призначаються індивідуально лікарем-ортопедом в залежності від проблем з хребтом і спиною.

Також зверніть увагу на двосторонні варіанти «зима літо». Це моделі, де одна половина утеплена, а друга – звичайна. Його легко можна перевертати, в залежності від температури в кімнаті. Універсальність таких виробів – ще одна перевага, щоб купити ортопедичні спальні матраци.

Купити ортопедичний матрац в matroluxe.org.ua

Отже, ви зважилися докорінно змінити своє життя, почавши з найголовнішого – комфортного і здорового сну. І зробити це можна, тільки якщо купити матрац ортопедичний в інтернет магазині Матролюкс у Львові.

У нас представлений широкий асортимент недорогих, а головне якісних ортопедичних матраців. Ціни і розміри, фото та інші характеристики ви можете легко знайти в нашому зручному для пошуку каталозі.

Зверніть увагу, що на найкращі матраци вартість може бути дуже демократична. Наприклад, пружинний матрац можна купити зовсім недорого. Але є і варіанти подорожче. Двоспальний матрац Камелія кокос – яскравий представник елітних виробів, але володіє неймовірними перевагами для щоденного сну.

Наш інтернет магазин доставить замовлену модель куди завгодно – Одеса, Кривий Ріг, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Миколаїв, Суми та інші міста України. Ортопедичні матраци в Matroluxe – це завжди гідні рішення за ціною, якістю та умовами доставки, що дозволить купити меблі для сну по демократичним цінам.

І крім цього,

Ліжко може бути будь-якое – тут все залежить тільки від вашого смаку і персональних переваг. Але при цьому завжди варто пам’ятати, що основною і найважливішою складовою цього елемента меблів є ортопедичні матраци. Саме від їх якості і правильного підбору буде залежати, наскільки комфортним буде відпочинок на обраному вами ліжку.

Тому медики все частіше акцентують увагу на тому, що для сучасної людини, яка веде малорухливий спосіб життя, придбання ортопедичного матраца є вкрай важливим. Така покупка – найвдаліша інвестиція у власне здоров’я і самопочуття.

У чому суть сучасних матраців

Ортопедичні матраци прийшли на зміну колишнім, які були просто простьобаними і ватяними, швидко виходять з ладу, могли стовкатися і мали такі западини і горби, на яких не те що спати, а нормально лягти було досить важко.

Сучасні матраци вже давно мають певні стандарти, згідно з якими до них пред’являються підвищені вимоги по ергономічності, комфортності та гігієни. Підбирається для сну матрац неодмінно повинен бути пружним, а не просідати під час експлуатації, з наповнювачами з натуральних або високоякісних синтетичних матеріалів, з верхнім покриттям, яке легко піддається очищенню, а також міцним пружинним блоком.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button