Поради

Медичне обладнання від прямих виробників у магазині Harwind

Приватні та державні медичні заклади потребують сучасного діагностувального обладнання. До такого належать ультразвукові апарати https://harwind.com.ua/catalog/uzi-apparaty, які використовуються в сфері гінекології, урології, гастроентерології, ендокринології та ін. Компанія Harwind є прямим дистриб’ютором медичного обладнання від провідних світових виробників. 

Принцип роботи УЗД апаратів

Ультразвукове обладнання є незамінним для діагностики різноманітних захворювань. Апарати використовують для неінвазивної перевірки внутрішніх органів людини. Перевірка здійснюється швидко та безболісно, дозволяючи отримати точний результат. Саме тому техніку використовують у багатьох галузях медицини. Перевірка стану внутрішніх органів проводиться за допомогою ультразвукових хвиль. 

Людське вухо не сприймає хвилі такої частоти. Тверді органи, рідини, газ по-різному відбивають хвилі. Датчик зчитує хвилі, які повертаються за різний період часу (зумовлено твердістю тканин). Завдяки цьому можна побачити зображення на спеціальному моніторі. Сучасні УЗД апарати показують кольорове зображення, що робить процес діагностики ще зручнішим. 

Сфера використання ультразвукової техніки

Апарати для ультразвукової діагностики застосовують у різних галузях медицини:

  • акушерство та гінекологія;
  • кардіологія;
  • урологія;
  • терапія;
  • гастроентерологія;
  • ендокринологія. 

Загальні апарати УЗД мають широку сферу застосування. Їх використовують для перевірки органів травлення, сечовидільної, репродуктивної системи та ін. Деяке медичне обладнання від Harwind має вузьке спрямування. До такого типу належать апарати УЗД з доплером, які застосовуються для діагностики серцевих захворювань, сканери з кольоровою картинкою (використовуються для діагностики стану та розвитку плода).

Основні види ультразвукових апаратів

Всі ультразвукові апарати можна розділити на дві основні категорії: стаціонарні та переносні. Перший тип обладнання більш громіздкий, встановлюється в приміщенні медичного закладу. Окремі види техніки можна переміщати по лікарні, транспортувати ліфтом. Проте такі УЗД-апарати не розраховані на те, щоб їх брали на виїзд до пацієнтів. При проведенні огляду людині забезпечується максимальний комфорт. 

Переносні або портативні сканери дуже компактні та на вигляд нагадують ноутбук. Обладнання можна використовувати у медичних закладах, переносити з кабінету до кабінету, використовувати на оглядах, які відбуваються на виїзді. Функціональні можливості портативних УЗД-апаратів менші, ніж у стаціонарних. 

Особливості та відмінності методів діагностики УЗД для гінекологічних досліджень

Сучасна гінекологія не може обійтися без використання ультразвукового обладнання. Воно дозволяє перевіряти стан шийки матки, маткових труб, яєчників, сечовидільної системи. Вагітні можуть дізнатися про особливості розвитку плода, побачити стать малюка. Обладнання, яке використовують у клініках, відрізняється потужністю роботи та інформативністю. 

Діагностика здійснюється завдяки використанню різних технологій:

  • 2D: найпростіший метод, завдяки якому отримують двовимірне зображення органів, плідного яйця чи ембріона;
  • 3D: дозволяє отримати об’ємну картинку внутрішніх органів чи плоду, що дозволяє краще оцінити їхній стан та розвиток;
  • 4D: вимірювання відбувається у трьох площинах одночасно, сканер «оживлює» картинку, можна спостерігати зображення в русі. 

Обрати найсучасніші прилади для діагностики стану внутрішніх органів можна на сайті компанії Harwind. Дистриб’ютор працює з надійними виробниками медичного обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам якості. Лікарі навчають медичний персонал використовувати всі технічні можливості кожного виду устаткування. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button