Поради

Металочерепиця: види, особливості та переваги

Металочерепиця – це покрівельний матеріал, який складається з оцинкованої сталі і полімерного покриття. Останнє не тільки виконує декоративну функцію, але і захищає основну частину від ряду негативних впливів. Головні особливості, якими володіє металочерепиця, – можливість експлуатації в різних кліматичних умовах і простий монтаж на будь-які поверхні. Замовити покрівельний матеріал можна в магазині Ruukki з доставкою.

Сфера застосування

Область використання металочерепиці досить широка. В першу чергу, це облаштування покрівлі приватних житлових будинків, торгових приміщень, закладів громадського харчування, промислових будівель і медичних установ.

Такий матеріал підходить не тільки для монтажу нової покрівлі, але і для ремонту старого покриття. При цьому покрівлю, що прийшла в непридатність, не обов’язково повністю знімати. Наприклад, рубероїдний дах вважається хорошою основою для укладання металочерепиці, оскільки вона забезпечує додаткову гідроізоляцію. Ще одне не рідкісне застосування цієї черепиці – облаштування огорож.

Види металочерепиці

До найбільш поширених різновидів черепиці відносяться:

Монтеррей – найпопулярніший покрівельний матеріал, візуально нагадує черепицю з натуральної глини. Він відрізняється м’якими лініями і повною відсутністю проблем з укладанням.
Каскад – міцне і недороге покриття з додатковими ребрами жорсткості. За зовнішнім виглядом вона схожа на шоколадну плитку.
Джокер – ще один різновид з дизайном, наближеним до глиняної черепиці. Вона характеризується наявністю великих воланів і симетричністю.
Банга – покрівельний матеріал з високими гребенями і невеликою шириною. Цей вид дозволяє візуально збільшити обсяг даху і зробити на ній яскравий акцент.

Крім традиційних різновидів металочерепиці, на будівельному ринку можна знайти і нові, більш сучасні зразки. Найбільшою популярністю користуються:

Андалузія – профіль з прихованим кріпленням, що відрізняється підвищеною водостійкістю. При монтажі він не вимагає використання саморізів.
Шанхай – симетричний покрівельний матеріал з дуже високими гребенями.

Переваги металочерепиці

Затребуваність металочерепиці на ринку будматеріалів зумовлена ??великою кількістю позитивних характеристик.

• Перш за все, варто відзначити, що вона досить економічна – адже при порівняно невисокій вартості така покрівля прослужить до 50 років.
• Металочерепиця має невелику вагу, тому її зручно транспортувати до місця проведення ремонтних робіт і монтувати. Якщо будівля стоїть на неміцному фундаменті, легкий дах з такої черепиці не чинитиме додаткове навантаження.
• Цей покрівельний матеріал відомий своєю стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища. Завдяки особливій структурі дах з металочерепиці витримує інтенсивний вплив сонячних променів і атмосферних опадів.
• Крім високих експлуатаційних властивостей, цей будматеріал має ще одну дуже важливу рису – привабливий зовнішній вигляд. Асортимент металочерепиці настільки широкий, що споживачі можуть відшукати практично будь-які необхідні форми і кольору. Це дає можливість облаштувати покрівлю, яка буде гармонійно вписуватися в екстер’єр і не порушить загального стилю будівлі.
• Важлива властивість покрівельного матеріалу для будь-якої будівлі – це пожежна безпека. Металочерепиця виготовляється з оцинкованої сталі, яка не горить. Тому покриття не загориться, навіть якщо в приміщенні почнеться пожежа.

Укладання металочерепиці виконується дуже швидко і легко, тому роботу можна виконати самостійно, не маючи спеціальних знань і навичок. Монтаж займає не більше двох днів, а його тривалість залежить від параметрів листа обраної металочерепиці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button