Поради

Як зв’язати шарф для початківців

Шарф – гарний аксесуар, який може перетворити і прикрасити будь-який одяг. Навіть надзвичайно скромний наряд буде виглядати по-іншому, якщо зав’зв’язати на шиї гарний ажурний шарф або снуд.

09-12-14-foto-600x337-1

Початківцям потрібно освоїти найпростіші прийоми в’язання гачком. Це звичайні повітряні петлі, а також стовпчики з накидом і без нього. Навчившись в’язати дані елементи, можна приступати до в’язання шарфа для початківців. Ця модель ажурна і підходить для носіння навесні або восени.

У процесі в’язання не використовується складних елементів, тому зможе впоратися навіть новачок. Для початку виберіть нитки і гачок. Для ажурних виробів краще брати тонкі нитки без ворсу. Це може бути ірис або тонкий акрил з люрексом. Наберіть 81-85 повітряних петель, вибираючи непарна кількість. Тепер потрібно розділити кількість петель на три рівні частини.

[ads2] Першу третину петель слід обв’зв’язати стовпчиками без накиду. Середину виробу не обв’язуємо, а набираємо ланцюжок, рівний 1/3 всієї кількості клітинок. Завершуємо цей ряд стовпчиком без накиду. Два ряди пров’язуємо класичним стовпчиком (з накидом), а на третьому ряду (він буде п’ятим за схемою) через кожні три стовпця в одну петлю пров’язуємо два стовпці. Завершальний ряд в кожному стовпчику пров’язуємо по 2. Вийде ажурна хвиляста в’язка.

09-12-14-foto-600x262-3

Точно так в’яжемо з іншого боку шарфа. Вийде прямокутник з хвилястими краями. Тепер потрібно обробити бічну частину шарфа для початківців. Це можна зробити за схемою або використовуючи повітряні петлі, які потім потрібно обв’зв’язати класичними стовпцями.

В результаті вийде ажурний дірчастий шарф. Його можна прикрасити квітами контрастного кольору. Пелюстки потрібно зв’язати пряжею іншого кольору. Найпростіше виготовити квітку із застосуванням стандартних елементів. Для цього наберіть 10 петель-ланцюжків і з’єднайте кінець і початок відрізка за допомогою прихованої петлі. Тепер по колу зв’яжіть ряд, використовуючи холостий стовпчик. В кожну петлю по одному стовпчику. Не стягуйте нитки! Тепер приступайте до в’язання пелюсток. Для цього пров’яжіть 12 холостих петель і стовпчик без накиду через один елемент. Повинно вийти п’ять заготовок для пелюсток. Кожну петлю не обв’язуйте стовпчиками без накиду. Другий ряд на пелюстках потрібно починати через 2-3 стовпця, пров’язуючи в середині пелюстки 3-4 стовпчика з накидом.

09-12-14-foto-600x652-2

Ці квіти не роз’ємні, а плоскі, але відмінно поєднуються з ажурним шарфом. Тепер потрібно пришити квіти до кінців шарфика. Виріб можна прикрасити бахромою або навіть помпонами з натурального хутра. Їх можна придбати в магазині фурнітури.

Зв’язавши такий простий шарф для початківців, вийде відточити свою майстерність і приступити до виготовлення складніших виробів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button