Поради

Мобільні сходи з платформою: призначення, види, особливості

Для виконання монтажних, ремонтних робіт, розкладки товарів на складах необхідні спеціальні мобільні трапи. Пересувні драбини дозволяють працівникам швидко та безпечно діставатися до стелажів, вентиляції, освітлювальних приладів. Сходи з платформою виготовляють з міцних матеріалів, оснащують антиковзкими вставками для безпеки робітників. 

Сфера використання сходів з платформою

Люди використовують драбини багато сотень років. Це прості конструкції з двома перекладинами, скріпленими між собою щаблями. Щоб виконувати роботи, стоячи на такій драбині, потрібна підстраховка. Адже відомо про безліч нещасних випадків під час падіння людей з висоти. 

Сучасні підприємства слідкують за дотриманням правил безпеки на виробництві, тому оснащують працівників надійним обладнанням. Щоб виконувати встановлення та обслуговування освітлювальних приладів, ремонт стелі, оздоблювальні роботи, застосовують сходи на платформі. Зазвичай такі драбини мають колеса, що дозоляє одній людині пересувати конструкцію без сторонньої допомоги. 

Пересувні сходи знайшли застосування у торгових залах, на складах, у супермаркетах. Торгові точки економлять простір, тому часто розміщують товари на стелажах, які тягнуться до самої стелі. Жоден працівник не дістанеться так високо без допоміжного засобу. Автономні платформи допомагають розкладати посилки і у логістичних компаніях. 

Переваги драбин із платформою

На ринку представлено широкий вибір сходів з платформою від українського виробника Virastar virastar.ua, які мають чимало переваг:

  • драбини можна застосовувати для робіт у складних умовах;
  • продумана система безпеки для користувача;
  • зручний підйом сходинками;
  • широка платформа для стійкості робітника;
  • різноманіття конструкцій з різною кількістю сходинок;
  • витримують навантаження до 150 кг;
  • завдяки складній конструкції займають мало місця під час зберігання;
  • алюмінієвий корпус стійкий до корозії.

Продукція бренду Virastar відповідає сертифікаційним нормам EN 131-7 і T?V-S?D та має гарантію якості. 

Особливості автономних сходів з платформою

Сходи з платформою розроблені для зручності роботи на висоті. Конструкції виготовляють з урахуванням вимог щодо безпеки користувача. Так, сходинки оснащуються прорезиненими вставками. Це додає стійкості, ризик падіння зводиться до мінімуму. 

У більшості випадків платформа широка та стійка, а самі сходи оснащуються перилами. Це зручно, якщо конструкція має велику кількість сходинок. Платформи зручні та безпечні у випадках, якщо людині потрібні дві руки для роботи. Сучасні розробники пересувних сходів виготовляють їх з урахуванням потреб користувача: навіть тривале стояння не буде втомлювати працівника. 

Продумана і безпека людини: сходи стійкі, навіть конструкції з колесами фіксуються від ковзання. Оснащення додатковими стабілізаторами не дозволяє робітнику впасти навіть при виконанні складних завдань. 

За якими параметрами слід вибирати сходи з платформою

Зважаючи на те, що на ринку представлено багато видів промислових драбин, часто непросто зробити правильний вибір. Покупку автономних сходів слід робити, враховуючи потреби працівника та тип робіт. Для великих залів та маленьких площадок підійдуть різні конструкції. Для невеликих приміщень важливо придбати складну драбину (щоб економити місце для зберігання). 

Якщо робота передбачається у вузьких коридорах, слід взнати параметри платформи. Наявність огорожі та ножних гальм дає додатковий захист для робітника. Потрібно враховувати загальну висоту конструкції плюс зріст людини: надто високі сходи будуть незручними. Відгуки споживачів про продукцію конкретного бренду допоможуть розібратися з перевагами та недоліками виробу. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button