Відео

Морські біологи показали глибоководні організми, які світяться під водою (відео)

Співробітники науково-дослідного інституту акваріума Монтерей-Бей показали відео з глибоководними видами, які відрізняються біолюмінесценцією.

Скріншот відео

Занурення в морські глибини схоже на подорож у відкритий космос. Сонячне світло не може туди проникнути, замість цього на дні світяться організми, які тут живуть. Вчені називають це явище біолюмінесценцією – коли тварини світяться за допомогою хімічної реакції.

Біолюмінесценція відносно рідко зустрічається на суші, найбільш відомими прикладами якої є світлячки і гриби. В ході дослідження експерти MBARI (Monterey Bay Aquarium Research Institute, науково-дослідний інститут акваріума Монтерей-Бей) дізналися, що біолюмінесценція поширена серед глибоководних тварин. Близько трьох чвертей життя в товщі води може виробляти біолюмінесценцію. Команда MBARI показала захоплююче відео з глибоководними видами, які світяться під водою.

Науково-дослідний інститут акваріума Монтерей-Бей – це приватний некомерційний Океанографічний дослідний центр в Мосс-лендінг, штат Каліфорнія. MBARI була заснована в 1987 році Девідом Паккардом і в основному фінансується Фондом Девіда і Люсіль Паккард.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button