Відео

На фермі в США з’явився двоголовий козел

Незвичайна тварина з’явилася на світ у США в місті Віттенберг в штаті Вісконсин.

Nueske Farms LLC.

На сімейній козячій фермі Nueske Farms під час чергових пологів на початку квітня одна з кіз принесла незвичайне потомство — на світ з’явилося козеня з двома головами. Тварина, яку назвали Янусом на честь дволикого бога в давньоримській міфології, виявилася повністю фізично здоровою, не рахуючи двох голів, повідомляє People.

Ветеринар, який обстежив козла, пояснив, що на рентгенівських знімках у тварини видно два повністю сформованих черепа, які зрослися в області потиличних, тім’яних і скроневих кісток. Також у Януса два головних мозки, що зливаються в єдиний у своїй задній частині, а крім того у кожної голови є свій спинний мозок, які об’єднуються в хребті. При цьому два внутрішніх ока у козла незрячі, але їсть він обома ротами.

Власники ферми заявили, що не мають наміру відмовлятися від двоголового козла. Тварина почувається добре і поводиться як звичайний козел з єдиною проблемою — Янус відчуває періодичні складності з ходьбою і не завжди здатний рівно тримати і контролювати велику для його віку голову. Як відзначають господарі, вони розраховують, що з часом козел впорається з цими труднощами.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button