Відео

Опубліковано відео одномісного мультикоптера, який розганяється до 101 км/год (відео)

Інженери компанії RotorX представили проект пілотованого мультикоптера. Модель назвали Dragon і він буде розганятися до 101 км/год за допомогою джойстика. Так само мультикоптер оснащений системами автоматичної посадки і балістичного парашута. По суті, це компактний eVTOL.

eVTOL (англ. electric vertical take-off and landing) – електричний літальний апарат з системою вертикального зльоту і посадки, різновид ЛВЗП (літака з вертикальним зльотом і посадкою, який використовує електроенергію для вертикального зависання, зльоту і посадки).

Інженери RotorX пропонують використовувати коаксіальну компоновку октакоптера з вісьмома гвинтами і електродвигуни потужністю 16 кВт для кожного з них. Представники компанії заявили, що максимальний час польоту становить близько 20 хвилин, а максимальна вага пілота може становити 113 кг.

На фото видно коаксіальне компонування октакоптера. Фото: RotorX

Для безпеки Dragon оснащений балістичним парашутом. Представники компанії заявили, що мультикоптер кваліфікується як надлегкий. А, значить, користувачам не буде потрібно ліцензія пілота, щоб літати на ньому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button