Всесвіт

На фотографіях Марса помітили стародавній кинджал

Скотт Уорінг, відомий тайванський уфолог, помітив на фотографіях поверхні Марса загадковий предмет, що нагадує старовинний кинджал. Дослідник пов’язує знахідку з давніми цивілізаціями, які нібито мешкали на Червоній планеті задовго до знищення їх зловісною Нібіру.

На своєму YouTube-каналі Уорінг опублікував відео, де представив фото поверхні Марса, отримані зондом Curiosity. На знімках серед звичайних для місцевості пейзажів зі скелями і камінням виділяється дивний предмет, схожий на холодну зброю. На думку дослідника, він нагадує давньогрецький меч ксифос. Уфолог помітив на кинджалі з вигнутим лезом сліди корозії, тому припустив, що він виготовлений з металу.

Як зазначив Уорінг, йому вдалося виявити на різних знімках Марса приблизно п’ять видів зброї. Тепер його «колекція» поповнилася новим екземпляром. Наявність на Червоній планеті предметів подібного роду може свідчити про існування на ній в далекі часи цивілізацій. Уфолог не виключає, що жителів Марса знищили в рукопашному бою із застосуванням мечів і кинджалів войовничі ануннаки, які прибули з Нібіру.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button