Поради

На що звернути увагу при виборі приватної школи в Києві?

Навчання в приватній школі передбачає набуття знань вищого рівня. Це сходинка до творчого, інтелектуального зростання, покращення життя. З чого почати? До прийняття рішення, яка приватна школа в Києві (а їх у столиці 108) стане кращою для дитини, фахівці радять батькам врахувати декілька важливих аспектів.

Критерії вибору

Попереднє оцінювання умов для надання якісних знань виконується за кількома пунктами:

  1. Наявності в закладу ліцензії та акредитації, адже це впливає на можливість видати випускникам атестат державного зразка.
  2. Облаштування укриття. Після повномасштабного вторгнення РФ до України укриття стало важливою складовою інфраструктури.
  3. Особливості школи. Варто звернути увагу на місце закладу у світовій спільноті (отримання грантів та інвестицій, відповідність програм міжнародним стандартам).

Чудовим вибором стане білінгвальна школа British School. Британська міжнародна школа в Києві – заклад з наданням ширшого кола можливостей для дитини.

Більше про білінгвальну школу

Стандартні предмети в закладі викладаються державною та англійською мовами. Двомовність сприяє кращому знайомству з культурою та традиціями інших країн, толерантності та розширенню загальних уявлень. Такі цінності характеризують англійську школу в Києві. Її учні отримують:

  • можливість вступу до іноземного навчального закладу;
  • вільний доступ до наукових та художніх творів іноземних авторів;
  • перспективу отримання високооплачуваної роботи.

На таких засадах працює київська приватна міжнародна школа, де діють Кембриджські стандарти освіти та оцінювання.

Обираючи навчальний заклад, батьки цікавляться й вартістю навчання в британській школі в Києві. Кращим варіантом буде звернення до працівників закладу на сайті britishschool.ua/uk/kyiv/. Ціна цілком відповідна, тому що заклад, визнаний найпрестижнішим в Україні, понад 60% випускників якого продовжують навчання за кордоном.

Успішність починається змалку

Зараз британська міжнародна школа в Києві відкрила набір на новий навчальний рік. Один із її кампусів (на Нивках) запрошує дітей від 6 років. До курсу двомовного навчання входитиме Британська програма раннього розвитку. На основі такої ж програми організоване виховання і навчання в дитячому садку на Нивках. Тут маленькі українці можуть краще опанувати рідну мову, необхідний рівень англійської. Дитячий садок, як і загалом приватна початкова школа в Києві, спрямована на всесторонній розвиток дитини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button