Всесвіт

NASA не вдасться повернутися на Місяць до 2024 року, агентству завадила пандемія і власні амбіції

Грандіозні плани NASA по поверненню людей на Місяць в 2024 році під загрозою. Нещодавно космічне агентство визнало, що місія може бути відкладена через цілу низку причин.

NASA

Незважаючи на грандіозні цілі і допомогу приватних осіб, NASA сильно залежить від бюджету уряду. І, здається, не завжди таємниці космосу ставляться вище земних потреб

У доповіді, опублікованій Генеральним інспектором NASA в листопаді, говориться про те, що зараз програма Artemis стоїть під загрозою через недостатнє фінансування.

Згідно з аналізом, NASA знадобиться «приблизно 28 мільярдів доларів між +2021 і 2025 роками», щоб «реалізувати свої амбіції в графіку, який вони заявили». Уже зараз відомо, що NASA отримає менше половини коштів, яких воно запросило.

Це не перші проблеми, з якими зіткнулося агентство в рамках реалізації програми Artemis. Одним із серйозних випробувань стала пандемія коронавірусу. Найбільше постраждав процес розробки космічної стартової системи (важкої ракети-носія), призначеної для відправки астронавтів на Місяць в капсулі «Оріон». Доповідь також вказує на перевитрату коштів, що стосується системи «Оріон».

Оскільки розробка самої ракети-носія відкладається, про те, що до 2024 року на Місяці з’явиться ціла станція для екіпажу, залишається тільки мріяти. «З огляду на численні проблеми, описані вище, ми вважаємо, що агентству буде важко висадити астронавтів на Місяць до кінця 2024 року», – йдеться в доповіді.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button